Pružný kartáč - WindBrushWet

Novinka
Pružný kartáč - WindBrushWet
Pružný kartáč určený pro rozčesávání mokrých a zároveň zacuchaných vlasů disponuje vzdušnou konstrukcí a zahnutý tvarem. Je určen pro všechny typy vlasů. Nejvíce je oblíben o zákaznic, které disponují silnými a neposlušnými vlasy. Pokožka hlavy je chráněna díky kulatému zakončení štětin. Hlava kartáče má vysokou pružnost, je otevřená a vlasovou pokožka získává příjemnou masáž.
Zobrazit celý popis zboží

Upgrade
výhody:
  • vzdušná konstrukce
  • zahnutý tvar
  • masíruje vlasovou pokožku
  • chrání pokožku hlavy
Skladem 30.9. u vás
473 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Značka: Upgrade
Kód: L UG102


Výhody


Popis zboží
Pružný kartáč - WINDBRUSHWET

Pružný kartáč disponuje vzdušnou konstrukcí a také jeho zahnutý tvarem. Je navrhnut pro šetrné rozčesání mokrých a zároveń zacuchaných vlasů a to všech typů. Největší využití najde u vlasů silných a neposlušných. Tvar štětin (zakončené dokulata) chrání pokožku hlavy. Hlava kartáče je otevřená, má vysokou pružnost a masíruje vlasovou pokožku.

O značce Upgrade

Italská značka Upgrade se specializuje především na vlasový styling a kadeřnické přístroje. Vyrábí vysoce kvalitní zboží s velkou mírou inovací a nejnovějších trendů. Jejich produkty jsou konfrontovány s nejlepšími italskými kadeřníky a stylisty. Preciznost provedení a jednoduchost použití je výsadním činitelem těchto produktů.

Zobrazit všechny produkty značky Upgrade


Video ukázka

Promo video

Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


další produkty značky Upgrade

Zobrazit všechny produkty