Morphosis Sun

Linie Morphosis Sun 2017 ve Vás bude vyvolávat léto, voní po ovoci, květinách, cedrovém dřevu a vanilce. Aktivními látkami jsou olej ze semínek malin, UV filtry, rostlinné kondicionéry, 100% přírodní zklidňující olej, rostlinný glycerin a vitamín E. Produkty vlasy hydratují, vlasy jsou lesklé a měkké a hlavní výhodou je zachování kosmetické barvy.
Linie vlasové kosmetiky Framesi Morphosis Sun 2016 s výtažky z květu ibišku (vitamin C, flavonoidy) chrání vlasy a jejich kosmetickou barvu během léta. Produkty zabraňují letním vlasovým potížím - vybledlé barvě, roztřepeným konečkům a krepatým, suchým vlasům. Chrání před poškozením UV paprsky, hloubkově hydratují a zcelistvují vlasové vlákno. Obsahují také rýžový a olivový olej, vitamin E, chitosan, pšeničné bílkoviny a změkčující látky.

Zobrazuji  1 - 1 z 1

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová odbornice na vlasy
Silvie je Brand Manager pro značky Framesi a Ecoplex. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Značka

Cena


Speciální akce

Typ produktu - péče o vlasy

Dle linie - vlasová kosmetika

Naši zákazníci
NÁM VĚŘÍ
98% Ověřeno zákazníky

"Obchod určitě doporučuji,komunikace výborná.I když byl problém z dopravcem,za co ale obchod nemůže,balík hned odeslali znovu."

Zuzka před 10 hodinami

"rychlost, kvalita"

před 8 dny
Zobrazit další hodnocení
Produkty ověřené
profesionály