Chraňme pleť před volnými radikály


Léto je za dveřmi a s tím spojený pobyt na sluníčku. Čím více vystavujeme pokožku slunečnímu záření, tím více se musíme potýkat s volnými radikály, které způsobují mimo jiné i předčasné stárnutí. Volné radikály mají velice negativní dopady na naše zdraví a stav pleti. Co přesně volné radikály jsou..?

Volné radikály jsou nestabilní molekuly, které obsahují lichý počet elektronů. Jelikož je počet lichý, přirozeně se snaží dosáhnout znovu párového stavu tím, že si chybějící elektrony doplní z našich buněk. Volné radikály narušují buněčné membrány, ničí DNA (kyselinu rybonukleovou) a jsou příčinou celkového chátrání provázejícího stárnutí. Když máme v pleti vysoké množství radikálů, jsou buňky v oxidativním stresu a je zpomalena regenerace. Proto jsou důležité antioxidanty, které radikály neutralizují.

Blahodárné antioxidanty obsahuje i řada AlissaBeauté – Vitality. Tato řada obsahuje výtažky z Goji a grapefruitu, které obnovují mladistvost pleti, posílí buňky a dodájí jim energii. Vitality je úžasná řada pro všechny věkové kategorie – vitamínová bomba pro pleť s úžasnou hydratační schopností. Řadu vitality skvěle doplňuje i proteinové sérum – multifunkční produkt do každé kabelky J Proteinové sérum obsahuje kolagen, elastin a kyselinu hyaluronovou. Je to výživný sprej, který můžete použít ráno i večer pod Vaše oblíbené sérum a krém nebo kdykoli během dne pro osvěžení a dodání hydratace, a to i když je na tváři make-up, proteinový sprej ho krásně zafixuje a Vy pak budete vypadat déle svěží.

Mějte krásné a vitální léto


  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Komentáře

Komentáře