Krásnější pleť za 28 dní? Ano!


Během zimního období pleť trpí, o tom není pochyb. Stejně jako my, i naše pleť má méně energie a pomaleji se regeneruje. Přispívá k tomu i nedostatečná hydratace v pleti. Mnoho žen se stále ještě obává použití hydratačních krémů v zimě, i když tento mýtus byl už mnohokrát vyvrácen. A tak se běžně setkáváme s názory, že krém mastnější textury je pro pleť dostačující. Naše kůže je ale složitější. Aby byla zdravá a na první pohled zářivá, je potřeba komplexní výživy. Vědci z AlissaBeauté to vědí, a tak vytvořili jedinečný program, díky kterému bude Vaše pleť viditelně krásnější už za 28 dní.

AlissaBeauté 28 denní program obsahuje balení 4 sér, která nanášíme ráno i večer pod krém. První, detoxikační sérum, nám během týdne pomůže z pleti odstranit volné radikály způsobující stárnutí a díky nízkému obsahu ovocných kyselin pleť krásně vyhladí. Ve druhém týdnu nastupuje pořádná dávka hydratace v podobě séra Hydra s obsahem kyseliny hyaluronové, rostlinných kmenových buněk a přesličky, aby byly buňky v pleti zdravé. Ve třetím týdnu pleť nadopujeme energií Energy sérem, aby buňky produkovaly kolagen a elastin. V posledním, čtvrtém týdnu sérum Lift up díky obsaženým peptidům a liftingovým složkám vyhladí vrásky a zpevní kontury tváře.

Všechna séra je důležité nanášet na dobře vyčištěnou pleť, a tak pro jistotu připomínáme, že důkladné čištění spočívá v čištění pleti mlékem a tonikem, a to každé ráno i každý večer, bez ohledu na to, jestli používáme make-up, či nikoli. Oblíbené jsou i čistící pěny, smývatelné vodou, která mění PH pleti, a tak doporučujeme následně použít pleťové tonikum nejen na dočištění, ale hlavně na vyrovnání PH pleti, které je pro nás stěžejní.

Mějte krásné jaro s ještě krásnější pletí!

Jana Škabradová
technoložka značky Alissa Beauté
 • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

  Napište našemu specialistovi

  Silvie Lančová
  odbornice na vlasy
  Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

  Zeptat se specialistky

  Jana Škabradová odbornice na pleť
  Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

  Zeptat se specialistky

  BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

  V článku se dozvíte na co se nejvíce ptají klientky své kosmetičky...
  Trápí Vás citlivá pleť, zarudnutí, kuperóza? Pak vyzkoušejte novou řadu Delicate na zmíněné problémy...
  INCI neboli co daný kosmetický přípravek obsahuje a jak se vyznat v ingrediencích na obalech.