Krásnější pleť za 28 dní? Ano!


Během zimního období pleť trpí, o tom není pochyb. Stejně jako my, i naše pleť má méně energie a pomaleji se regeneruje. Přispívá k tomu i nedostatečná hydratace v pleti. Mnoho žen se stále ještě obává použití hydratačních krémů v zimě, i když tento mýtus byl už mnohokrát vyvrácen. A tak se běžně setkáváme s názory, že krém mastnější textury je pro pleť dostačující. Naše kůže je ale složitější. Aby byla zdravá a na první pohled zářivá, je potřeba komplexní výživy. Vědci z AlissaBeauté to vědí, a tak vytvořili jedinečný program, díky kterému bude Vaše pleť viditelně krásnější už za 28 dní.

AlissaBeauté 28 denní program obsahuje balení 4 sér, která nanášíme ráno i večer pod krém. První, detoxikační sérum, nám během týdne pomůže z pleti odstranit volné radikály způsobující stárnutí a díky nízkému obsahu ovocných kyselin pleť krásně vyhladí. Ve druhém týdnu nastupuje pořádná dávka hydratace v podobě séra Hydra s obsahem kyseliny hyaluronové, rostlinných kmenových buněk a přesličky, aby byly buňky v pleti zdravé. Ve třetím týdnu pleť nadopujeme energií Energy sérem, aby buňky produkovaly kolagen a elastin. V posledním, čtvrtém týdnu sérum Lift up díky obsaženým peptidům a liftingovým složkám vyhladí vrásky a zpevní kontury tváře.

Všechna séra je důležité nanášet na dobře vyčištěnou pleť, a tak pro jistotu připomínáme, že důkladné čištění spočívá v čištění pleti mlékem a tonikem, a to každé ráno i každý večer, bez ohledu na to, jestli používáme make-up, či nikoli. Oblíbené jsou i čistící pěny, smývatelné vodou, která mění PH pleti, a tak doporučujeme následně použít pleťové tonikum nejen na dočištění, ale hlavně na vyrovnání PH pleti, které je pro nás stěžejní.

Mějte krásné jaro s ještě krásnější pletí!

Jana Škabradová
technoložka značky Alissa Beauté
 • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

  Napište našemu specialistovi

  Tereza Dostálová
  odbornice na vlasy
  Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

  Zeptat se specialistky

  Jana Škabradová odbornice na pleť
  Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

  Zeptat se specialistky

  BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

  Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
  Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
  Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?