Luxusní trend v omlazování? Drahé kovy a vzácné oleje!


Omlazování je v dnešní době věčné téma. Kosmetický průmysl se předhání v zaručených metodách, kterak z naší tváře odstranit projevy stárnutí, ale zdaleka ne všechny jsou skutečně efektivní. Laboratoře Diego Dalla Palma Professional ovšem účinnost svých produktů vědecky ověřují, a tak nám jsou důkazem nejen čísla, ale také tisíce spokojených klientek po celém světě.

Dlouho očekávanou novinkou je sada tří pleťových sér s názvem TRILOGY, která patří do oblíbené anti-age řady ICON-TIME, kterou naše klientky milují. A se séry Trilogy tomu není jinak. Jak by také ne, když uvidíte po 28 dnech zvýšení hutnosti pleti až o 55% a redukci vrásek až o 75% ?

Každé ze tří sér obsahuje jeden drahý kov – stříbro, zlato a platinu. Nejprve začneme po dobu 7-10-ti dní používat sérum se stříbrem, které posiluje ochrannou bariéru pleti a napraví škodlivé dopady dnešního uspěchaného a průmyslem zatíženého životního stylu na naši pleť. Poté následuje taktéž po dobu 7-10-ti dnů sérum s obsahem zlata, které stimuluje buněčnou aktivitu, a tak podpoří tvorbu kolagenu a elastinu v pleti. Do třetice bude následovat sérum s obsahem platiny – pro pevnější, plnější a mladistvější vzhled pleti.

Drahé kovy ale nejsou to jediné, co Trilogy séra obsahují. Jsou obohacené vzácnými oleji, a sice hned třinácti. Mezi známé obsažené „omlazováky“ patří např. arganový, jojobový a mokřadkový olej. Mezi ty méně známé patří habešský olej, který má unikátní vlastnosti – je lehký, nezanechává pocit mastnoty na pleti a je bohatý na esenciální nenas. mastné kyseliny, zejména kyselinu linolovou, která stimuluje regeneraci a kyselinu linoleovou stimulující buněčnou komunikaci a regenraci. Pro zklidnění je přidán mučenkový olej a bambucké máslo, pro hydrataci olej brusinkový, chia, acai, babasový, slunečnicový, rýžový a olej Patauá.

Mé klientky už vyzkoušely mimořádnou účinnost 13-ti olejů a 3 drahých kovů na pleti. A co Vy? Také si uděláte radost a dopřejete si luxusní péči pro svou pleť?
Věřím, že budete spokojené a ještě krásnější.

Jana Škabradová
Technoložka značky Alissa Beauté a Diego dalla Palma

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Co byste měli udělat, aby vaše pleť přežila zimu bez úhony?
Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.