Opravdu viditelné omlazení jen při používání krémů?


Známe to všechny, v televizi a na internetu na nás neustále útočí reklamy, které slibují, že budete mít ihned vyhlazené vrásky, že krém působí jako laser, že injekce nepotřebujeme, a tak podobně. Pokud by to bylo tak jednoduché a stačilo by zakoupit krém z drogerie, chodily by po ulicích jen ženy s vizáží dvacetiletých slečen.

Anti-aging je ale složitější, než je nanesení krému s obsahem kolagenu a elastinu. Pleť funguje jako složitý stroj a je potřeba, aby každý „šroubek“ byl na svém místě a fungoval, jak má. Pokud použijeme omlazující přípravky na pleť s nedostatkem vody a živin, zdá se nám pleť pevnější asi tak hodinku po nanesení krému a tím to končí. Přirovnáme-li omlazení k pěstování květin, bude nám jasné, že je nejdříve potřeba připravit půdu – vyčistit, zajistit dostatek vláhy a následně zasadit semínko.

Čištění kvalitními produkty je základ, protože jen ty dokáží nejen odlíčit, ale hlavně zbavit pleť volných radikálů, které nám naši snahu omladit mohou zmařit. Následuje přísun hydratace a živin, aby pleť měla dostatek energie na to produkovat kolagenní a elastinní vlákna vlastní – tak nám totiž efekt vydrží nesrovnatelně déle, než když do pleti dodáváme kolagen živočišný.

Energii do pleti můžeme dodat v podobě krému a séra Energy Life, které obsahují hydratační kyselinu hyaluronovu, ženšen bohatý na vitamíny a minerály a lecitin nezbytný pro zdravé fungování buněk. Zdravě fungující buňky jsou pak připravené na omlazující bombu v podobě řady Lift Age, která stimuluje produkci kolagenních a elastinních vláken a jejich následnou ochranu. Pleť nám tak „roste“ do krásy.

S přáním krásného podzimu

Jana Škabradová
hlavní technoložka Alissa Beauté
 • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

  Napište našemu specialistovi

  Tereza Dostálová
  odbornice na vlasy
  Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

  Zeptat se specialistky

  Jana Škabradová odbornice na pleť
  Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

  Zeptat se specialistky

  BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

  Jemné vlasy potřebují šetrnou péči a produkty, které je nezatěžují. Které to jsou?
  Poznejte rozdíl mezi suchou a dehydrovanou pletí a vyberte tak správnou péči.
  Trápí vás pigmentové skvrny? Poradíme vám, jak nad nimi vyzrát.