Barvit či nebarvit vlasy

... to je ta otázka. Samozřejmě, že barvit a odbarvovat a měnit a zkoušet nové věci. Nebojte se změn. Ale všeho s mírou a také kvalitou. Experimentování doma nechte puberťačkám, které chtějí naštvat mámu. V dnešní době máte na výběr tolik profesionálních salónů v různých cenových třídách, že by byla škoda toho nevyužít a trápit se doma. Navíc při špatném pokusu doma pak stejně vyhledáte profi salon a stejně utratíte peníze za opravu a kvalitu vašich vlasů - a to vyjde mnohem dráž.

Proč barvit v salónu?

1. Barvení není tak jednoduché, jak si mnoho lidí představuje. I když si koupíte v obchodě barvu dle vašich představ, výsledek může, a většinou dopadá, úplně jinak.


2. Barevné tóny a podtóny je těžké určit a celkový výsledek může ovlivnit kvalita vlasů, předchozí tón na vlasech i jiné faktory. Hnědé barvy často končí se zrzavým podtónem nebo černě a blond se lehce změní v barvu lahodné, ale na vlasech nechtěné, oranžády.


3. V drogerii naleznete barvy na vlasy, jejichž obsah sice umožňuje jednoduché použití v domácnosti, ale za cenu nízké kvality. Vlasy si můžete snadno poškodit nebo úplně zničit. Profesionální barvy v salónech jsou sice dražší, ale jejich složení je velmi kvalitní a jejich široké spektrum odstínů umožňuje namíchání konkrétní barvy a podtónu přímo pro váš typ a kvalitu vlasů.

Framesi nabízí 3 druhy barev a přes 180 odstínů. Jejich složení je velmi šetrné a poskytují dlouhotrvající a intenzivní efekt.

Jaká barva by se líbila Vám?

Nevíte, kde najít profesionální kadeřnický salon ve vašem okolí? Napište nám.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Povadání pleti lze statečně předcházet a oddálit ho. Jak na to?
Jak správně chránit pleť, aby pobyt na slunci byla radost, a ne starost?
Ať už se v létě chystáte kamkoli, zachovejte jejich krásu jednoduchým rituálem před a po slunění.