Jak si vybrat vlasovou kosmetiku?

Nejčtenější dotazy

Když jde člověk v dnešní době do drogérie, jde mu hlava kolem z velkého počtu produktů, které tam jsou k nalezení. Člověk může najít výrobky určené snad i pro ondulaci chloupků v nose. Jak se pak v tom ale vyznat a vybrat si tu správnou péči pro sebe? Nevím jak vy, ale také se občas necháme ovlivnit reklamou a mnoho výrobků si koupíme v naději, že budeme vypadat jako slečna na obalu produktu a přes noc nám vyroste bujná kštice jako z obrázku. Bohužel praxe je jiná, a když se druhý den probudíme s rákosím na hlavě, proklínáme se, co jsme si to zase koupili. 

Po těchto zkušenostech doporučujeme vložit své vlasy do rukou profesionálů nejen při stříhání a barvení vlasů, ale také při výběru správné vlasové kosmetiky. Díky dlouholetým zkušenostem profesionálové dokážou opravdu dobře poradit. Správného odborníka člověk pozná tak, že se vlasy snaží diagnostikovat a doporučuje výrobky, se kterými dlouho pracuje a má tak s nimi zkušenosti. Pokud se vám bude snažit vnutit multifunkční novinku na trhu ještě před tím, než mu sdělíte, co vaše vlasy trápí a než si vlasy zanalyzuje, radši změňte salon. Každý člověk a i jeho vlasy jsou individuální a zaslouží si tu nejlepší péči. Nebojte se tak obrátit na profesionály s našich partnerských salonů, kteří vám rádi pomohou.

Pokud jste si však jisti vašimi požadavky a znáte typ svých vlasů, můžete si vybrat kosmetiku samozřejmě i sami. My jsme se vám výběr pokusili ulehčit pomocí filtrů na našem eshopu, kde naleznete produkty dle vašeho typu vlasů nebo požadovaného efektu, kterého chcete docílit. Navíc u každého produktu naleznete doporučení i na další výrobky, které třeba neznáte a mohly by se vám líbit.

Pokud vás problematika zajímá hlouběji, doporučujeme navštívit náš blog, kde se můžete přímo k danému tématu také doptat odborníků na věci, které vás zajímají.

Případně se můžete obrátit přímo na naše technology, kteří vám rádi také odpoví.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.
Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?