Jak žehlit a kulmovat vlasy


Nejčtenější dotazy

1. Mytí vlasů

Vlasy myjeme specifickým šamponem dle typů vlasů. Aplikujeme kondicionér či masku na konečky a po chvíli omyjeme vlažnou vodou. Vlasy jemně vysušíme ručníkem.
 
2. Vysoušení

Před použitím kulmy či žehličky je nutno vlasy dokonale vysušit, aby nedošlo k poškození vlasů. Doporučujeme profesionální fény Parlux, které obsahují speciální technologie, které během vysoušení udržují ve vlasech hydrataci.
 
3. Ochrana vlasů

Před tepelnou úpravou vlasů je vhodné používat ošetřující produkty, které zabrání vysušení vlasů, narušení jejich struktury, lámání vlasů či ztrátě lesku.
 
4. Žehlení/kulmování

Nastavte teplotu dle potřeb vašich vlasů. Na jemné vlasy stačí teplota mezi 140 – 180 °C, silnější a pevnější vlasy vydrží teplotu okolo 185 °C. Vlasy upravte dle potřeby a zafixujte.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Máte pocit, že Vaše pleť je po dlouhé zimě bez energie, vitality? Máme pro Vás návod, jak ji dostat zpět do formy, aby byla rozzářená a vyživená.
Jemnými, zplihlými vlasy trpí mnoho žen... Poradíme vám, jak a čím správně pečovat o tento typ vlasů.
Chcete udělat restart i s Vaší pletí? Potom vyzkoušejte novou řadu Resurface, která si poradí s vráskami, pigmentovými skvrnami, jizvami po akne a dalším....