Jak žehlit a kulmovat vlasy

Nejčtenější dotazy

1. Mytí vlasů

Vlasy myjeme specifickým šamponem dle typů vlasů. Aplikujeme kondicionér či masku na konečky a po chvíli omyjeme vlažnou vodou. Vlasy jemně vysušíme ručníkem.
 
2. Vysoušení

Před použitím kulmy či žehličky je nutno vlasy dokonale vysušit, aby nedošlo k poškození vlasů. Doporučujeme profesionální fény Parlux, které obsahují speciální technologie, které během vysoušení udržují ve vlasech hydrataci.
 
3. Ochrana vlasů

Před tepelnou úpravou vlasů je vhodné používat ošetřující produkty, které zabrání vysušení vlasů, narušení jejich struktury, lámání vlasů či ztrátě lesku.
 
4. Žehlení/kulmování

Nastavte teplotu dle potřeb vašich vlasů. Na jemné vlasy stačí teplota mezi 140 – 180 °C, silnější a pevnější vlasy vydrží teplotu okolo 185 °C. Vlasy upravte dle potřeby a zafixujte.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Co byste měli udělat, aby vaše pleť přežila zimu bez úhony?
Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.