JSI PROFESIONÁL?

Jste profesionální kadeřník či kosmetička?

Navštivte naš profiweb ItalyStyle.cz

Přejít na ItalyStyle.cz
 

Máme rádi kvalitní kosmetiku

Jsi ženou, která dbá o svůj životní styl? Chceš vždy vypadat dobře? Mít krásnou pleť a zdravé vlasy? Vyzkoušej výjimečné italské produkty, které disponují vysokým hodnocením od samotných zákazníků a jsou také ověřeny profesionály.

Doporučují nás

Produkty pleťové značky Alissa Beauté používáme na koncertech seskupení 4 Tenoři. Tuto kosmetiku můžeme vřele doporučit.

Přečíst více

Seskupení 4 Tenoři

Marian Vojtko | Pavel Vítek | Jan Kříž | Michal Bragagnolo

Značku Alissa Beauté znám z ošetření v kosmetickém salonu, kam nyní docházím na ošetření Whitening, které je zaměřeno na pigmentové skvrny a projasnění pleti. Z dosavadní zkušenosti mohu značku Alissa Beauté doporučit.

Přečíst více

Herečka Ivana Jirešová

Česká herečka

Značky Alissa Beauté a Framesi se staly partnerem akce Muž roku, kdy finalisté jsou ošetřovány touto kosmetikou.

Přečíst více

Soutěž Muž roku 2019 a 2020

Soutěž Muž roku ČR

Když jsem nastoupil do televize na pravidelné moderování, vzpomínám si, že mě při vstupním rozhovoru maskér pokáral, že se o pleť systematicky nestarám. Alissa Beauté byla první kosmetikou, kterou jsem si následně, díky kosmetikovi Pitymu, pořídil.

Přečíst více

Milan Peroutka

Herec, zpěvák a moderátor

Na Alisse Beauté mám rád, že je hodně účinná, dá se různě kombinovat díky použití bioaktivních sér. Mezi mé klienty patří i české celebrity, které si v současné době hodně oblíbily chemický peeling Whitening.

Přečíst více

PITY Cosmetics Praha

Petr Krejczy Pity | kosmetik a majitel salonu

Přečíst více

Youtuberky a jejich recenze

Flabgee | Helle Navrátilová | Terry Makeup Tutorials

Značka Alissa Beauté mě oslovila díky svému složení s vysokým obsahem přírodních látek, které jsou technologicky zpracovány tak, že dokáží na pleti zajistit viditelné výsledky ve velmi krátké době.

Přečíst více

MADAMA – beauty institut

Iva Endalová | majitelka kosmetického salonu

Nabídka domácí péče Morphosis mi umožňuje nabídnout každé zákaznici produkty dle jejich typu vlasové pokožky i vlasů a umožňuje nabízet různé varianty dle aktuálního stavu. Oblíbenou řadou je např. Morphosis Sublimis, která má široké použití.

Přečíst více

Salon Identity Svitavy

Libor Pauk | majitel kadeřnického salonu

Značka Framesi se stala mou srdeční záležitostí v roce 2012. Na sortimentu této značky se mi líbí široká nabídka produktů od melírů, barev až po domácí péči, kterou mohu nabídnout jak mladším zákaznicím tak i starším.

Přečíst více

Salon LS

Lucie Sládková | majitelka kadeřnického salonu

S Framesi pracuji od začátku, co jsem vstoupila do ČR. Spolupráci mám ráda hlavně kvůli nabídce, kterou je možné napasovat na široké potřeby mých klientek od různých typů barev až po ošetření domácí péče.

Přečíst více

Kadeřnický atelier Bubikopf

Jana Typlová | majitelka kadeřnického salonu

S kosmetickými značkami Alissa Beauté a Diego dalla Palma Professional pracuji již 10 let. Na značce Alissa Beauté oceňuji hlavně to, že obsahuje přírodní ingredience, pro klientky vychází velice dobře poměr účinek/cena, má velmi příjemnou konzistenci a texturu.

Přečíst více

Alissa Beauté – kosmetické studio

Alena Šuhajová | majitelka kosmetického salonu

Se značkou Alissa Beauté jsem velmi spokojená. Mezi mé největší oblíbence patří hlavně produkty z hydratační linie Aqua Sense (mým top produktem je bubble maska) a produkty z linie Colors – make-up a pudr. Všem vřele doporučuji.

Přečíst více

Miluše Bittnerová

Česká herečka

Produkty používám ve svém salonu již 9 let. Každé zákaznici se snažím vysvětlovat jak správně používat domácí péči této značky, kterou považuji za velmi kvalitní co se týče dosažených výsledků a hlavně zpětných vazeb zákazníků.

Přečíst více

Hair salon Kristýna Beránková

Majitelka kadeřnického salonu | Praha Prosek

Hodnocení zákazníků

Naše TOP produkty

 

K
16. 1. 2020
Klára
 
Super šampon, vlasy jsou lesklé a příjemné na dotek, vřele doporučuji. Krásně voní.
A
21. 1. 2020
Anna
 
Maska je vyborná,kupuji už třetí balení. Má pleť je po ní hydratovaná a svěží.
A
12. 7. 2020
Anonymní
 
Fén je super splnil všechna moje očekávání. Vlasy neničí, neelektrizuje a suší je rychle. Jsem opravdu maximálně spokojená. DOPORUČUJI
E
14. 4. 2020
Eliška
 
Úžasný produkt, používám na doporučení své kadeřnice a vlasy jsou jako po stříhání. Za mě top!
D
15. 8. 2020
Dita
 
Tento noční krém používám spolu s denním krémem této řady a jsem maximálně spokojená. Prijemně svěže voní, krásně se roztírá bez mastného efektu, pleť mám ráno jemnou a vyhlazenou.

Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si informace o zpracování osobních údajů.