Cestovní TRAVEL KIT PLATINUM č. 270

Cestovní TRAVEL KIT PLATINUM č. 270
Travel Kit Platinum je ideální sestavou produktů pro případ cestování nebo pokud máte zajem vyzkoušet produkty řady Essential a nové řady Platinum. Řada Essential nabízí produkty pro čištění pleti a řada Platinum dává pleti zdravý, projasněný vzhled. Je ideální pro unavenou nesjednocenou pleť s viditelnými póry a mimickými vráskami.
KIT OBSAHUJE:

50 ml Mikro-micelární mléko
50 ml Čisticí tonikum Balance
15 ml Rozjasňující krém Platinum - ranní péče
15 ml Regenerační krém Platinum - večerní péče
Skladem pozítří 25.4. u vás
610 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Značka: Alissa Beauté
Kód: PAL 270 PT
Linie: PlatinumPopis zbožíTravel Kit Platinum s obsahem 4 minibalení přípravků z řady Essential a Platinum Vám poskytne celodenní péči pokud jste mimo domov a nechce se Vám brát s sebou standardní balení přípravků. Je to tedy vhodná kombinace přípravku pro dovolenou nebo služební cesty nebo pokud Vás tyto produkty zajímají a chcete si je nejprve vyzkoušet, zda Vám budou vyhovovat. Základem Všeho je začít s čištěním pleti tedy s Mikro-micelárním mlékem a Čistícím tonikem Balance z řady Essential, následně při ranní péči použít Rozjasňující krém Platinum a při večerní péči Regenerační krém Platinum. Po nanesení je pleť okamžitě projasněná bez nepříjemného mastného lesku.
O značce Alissa Beauté

Alissa Beauté je italská značka profesionální pleťové a tělové dermo-kosmetiky. Kosmetické produkty Alissa Beauté využívají zcela jedinečných přírodních látek, jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin. Neobsahují parabeny, sulfáty, barviva, minerální oleje ani další látky zatěžující organismus a životní prostředí.

Zobrazit všechny produkty značky Alissa Beauté


PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Alissa Beauté


Zobrazit všechny produkty