30denní strategický program PERFECTION 13+13+13 ml

Akce
-22%sleva
30denní strategický program PERFECTION 13+13+13 ml
30-denní péče pro regeneraci a revitalizaci zralé pleti s vráskami, ale i pro pleť 30+, které pomůže vyřešit problém s citlivostí a dodání chybějící energie. Antioxidační program si poradí se ztrátou pevnosti, barevnou nejednotností a dalšími nedokonalostmi pleti vážící se k věku. Zanechá pleť pevnější, odolnější a sjednocenou. 
  • 3-fázový antioxidační program (3x lahvička s kapátkem 13 ml)
  • Vysoká koncentrace aktivních látek (astaxantin, kyselina hyaluronová,
    rostlinné bioflavonoidy, vitaminy E,C, biotin, elastin, oleuropein, glykany)
Vhodné pro zralou pleť,ale i pleť 30+.
Skladem (méně než 5 ks) 3.3. u vás
2 674 Kč2 089 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 063
Linie:Perfection
Kategorie:Pleťová séra


Výhody


Popis zboží
3-fázový antioxidační program Perfection (3x lahvička s kapátkem 13 ml) je ošetření s vysokou koncentrací aktivních látek určené pro pleť charakteristickou ztrátou tonusu, barevnými nesrovnalostmi, vráskami a nedokonalostmi. Ošetření je založeno na třech doplňujících se fázích: ve 30 dnech je pleť více odolná vůči vnějším vlivům, pevnější, posílená a sjednocená. Pro regenerovanou a revitalizovanou pleť.

1. - 10. den

A – Astaxantinový komplex 1,5 % REPAIRING koncentrované kapky: Antioxidant, bojuje proti volným radikálům a chrání buněčné DNA. Zklidňuje podráždění a redukuje stres, obnovuje opotřebovanou a křehkou pleť.

Výsledek: vyživená a hydratovaná pleť, chráněná před poškozením způsobeným vnějšími vlivy a volnými radikály. Aktivní látky: astaxantin, vitamin E, kyselina olejová a linolová. 

11. - 20. den
B – Biotinový komplex 0,5 % - Posilující sérum: Reaktivuje životní funkce pleti, revitalizuje ji a redukuje známky únavy, stresu, jako jsou zašedlá, dehydratovaná a křehká pleť. Díky zpevňujícímu účinku zlepšuje vzhled pleti, ta vypadá po ošetření mladší.

Výsledek: zpevněná a jemnější pleť. Aktivní látky: biotin, pro-vitamin B5, elastin. 

21.-30.den
C – Vitamin C 10 % - Stimulační koncentrát:
 Stimuluje produkci kolagenu, redukuje tmavé tečky a barevné nesrovnalosti pleti způsobené akné, stárnutím a záněty. Obsahuje vitamin C jako prevenci proti volným radikálům. Posiluje dermální mikrocirkulaci, posiluje pleť vůči vnějším vlivům.

Výsledek: redukuje vrásky, dodává mladistvý a sjednocený vzhled. Aktivní látky: vitamin C, oleuropein, glican, kyselina hyaluronová, rostlinné biflavonoidy. 

Linie Perfection je určena pro zralou pleť s vráskami, která má speciální potřeby. Ošetření posiluje přirozenou obranyschopnost pleti a stimuluje její regeneraci, bojuje proti stresu, známkám stárnutí, fotostárnutí. Bojuje proti volným radikálům, což jsou jedna z hlavních příčin stárnutí. Pro svěžest a oživení tváře. U pleti 30+ řeší především míru citlivost pleti, kterou se snaží zmírnit dodáním aktivních látek, pleť je následně odolnější a méně citlivá.
 
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

5
z 1 hodnocení
Zobrazeno jen hodnocení s textem
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty