Epilační pasta iWAX | 2 druhy balení

Novinka
Epilační pasta iWAX | 2 druhy balení
Inteligentní perská epilační hmota je vyrobena z fíků, datlí a extraktů citrusových olejů na základě starých perských receptů, je 100% přírodní. Je vhodná pro každý typ pleti a chloupků. Přináší výsledky, které vydrží týdny a navíc v průběhu času snižuje opětovný růst chloupků. Nejsou potřeba žádné nahřívací přístroje ani pásky.
Zobrazit celý popis zboží

iWAX
  • 100% přírodní
  • dodává řadu vitaminů, minerálů a antioxidantů
  • vhodná pro každý typ pleti a chloupků
  • použití bez potřeby nahřívacích přístrojů
  • neobsahuje gluteny, parabeny, ftaláty, syntetické látky, umělé vůně
Balení: 400 g, 700 g

Varianty

Skladem 29.9. u vás
560 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Značka: iWAX
Kód: iwax2pasta
Kategorie:Epilace


Výhody


Popis zbožíiWax je inteligentní perská epilační hmota 100% přírodní, která je vyrobená z fíků, datlí a extraktů citrusových plodů na základě starých perských receptů sahajících až do doby největší slávy perské říše. Po epilaci je pokožka díky obsaženým vitaminům, minerálům a antioxidantům hladká a zářící. Je ideální pro každý typ pleti (včetně tmavé, citlivé atd). a chloupků. Přináší výsledky, které vydrží týdny a navíc v průběhu času snižuje opětovný růst chloupků.
Kulička o velikosti vlašského ořechu je dostačující pro epilaci obou spodních končetin. 
Doporučujeme používat  s emulzemi před a po epilaci, které byly vyvinuty tak, aby podpořily účinky perské epilační hmoty.

POUŽITÍ

Než začnete, vezměte malé množství cca 25g a jako u každého kosmetického produktu proveďte nejprve malý zkušební test citlivosti.

1. Vezměte požadované množství iWAX, vyválejte v dlaních kuličku o velikosti vlašského ořechu.
2. Natáhněte kuličku a roztáhněte na pokožku, natáhněte ve stejném směru růstu chloupků, aby odpovídala oblasti, kterou chcete epilovat.
3. Poté jedním tahem rychle strhněte proti směru růstu chloupků, jako při rozevírání suchého zipu, vše v jednom hladkém pohybu jako profík.
4. Opakujte použitím stejné kuličky v jiné oblasti. Po epilaci jen opláchněte vodou, použít můžete i mýdlo dle potřeby.

Je zcela normální, že po odstranění kořenů chloupků a koncentraci vitaminů může dojít k výskytu pupínků, které by měly zmizet do 20 minut od epilace. Přírodní látky obsažené v iWAXu mají protizánětlivé vlastnosti. Nedoporučujeme cvičení nebo alkoholu těsně před a po epilaci.

V nabídce je balení s obsahem 400 nebo 700 g.

SLOŽENÍ

Ficus Carica Fruit, Phoenix Dactylifera, Aqua. Citrus Lemon Juice, Sucrose, Aurantium Dulcis Juice, Citral, Linaool, Limonene
O značce iWAX

Inteligentní perská epilace iWax – inteligentní epilační hmota je 100% přírodní a je vyrobená z fíků a datlí na základě starých perských receptů, sahajících až do doby největší slávy perské říše. Směs čistě přírodních přísad jejichž hlavní součástí jsou fíky, datle a extrakty citrusových olejů.

Zobrazit všechny produkty značky iWAX


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme

Zobrazit všechny produkty