ARGAN KERATIN žehlička

Žehlička s výkyvnou žehlící plochou ARGAN-KERATIN má regenerační efekt, a je proto vhodná pro šetrnou úpravu vlasů. Disponuje turmalínovou pracovní plochou s arganovým olejem a keratinem a mikročipem pro kontrolu teploty v rozmezí 140 - 230 °C.
Zobrazit celý popis zboží

Uki
VÝHODY:
  • Výkyvná žehlicí plocha turmalín + arganový olej + keratin
  • Regenerační efekt
  • Možnost nastavení teploty 140 – 230 °C, barevná indikace
  • Topné těleso se velmi rychle nahřívá a udržuje konstantní teplotu
  • Délka kabelu 3m
Vyberte si z naší doporučené nabídkyTrvale vyprodáno
2 100 Kč
Značka: Uki
Kód: U KZ 033


Výhody


Popis zboží
Žehlička ARGAN-KERATIN je vhodná pro šetrnou úpravu vlasů díky turmalínové pracovní ploše s arganemovým olejem a keratinem a mikročipu pro kontrolu teploty. Pracovní plocha je pohyblivá, proto je žehlení vlasů snazší. K její výrobě je použita směs minerálu turmalínu spolu s arganovým olejem. Turmalín po zahřátí vyzařuje přirozeným způsobem ionty, které podporují uzavření struktury vlasu, a tím i jeho vyhlazení. Vlasy se snadněji upravují, protože neelektrizují. Arganový olej celý proces ještě posiluje.

VÝHODY
:
  • výkyvná žehlicí plocha turmalín + arganový olej + keratin
  • regenerační efekt
  • možnost nastavení teploty 140 – 230 °C, barevná indikace
  • topné těleso se velmi rychle nahřívá a udržuje konstantní teplotu
  • délka kabelu 3m
O značce Uki

Italská značka UKI nabízí všemožné profesionální kadeřnické doplňky a nástroje, které jsou potřeba ke každodenní úpravě vlasů. Doma je milujeme díky žehličkám a kulmám, profesionálové kromě toho i skrz širokou nabídku doplňků do salonu, jako jsou vysoušeče vlasů, hřebeny a kartáče, kosmetické lampy či pojízdné stylingové a barvicí vozíky. UKI charakterizují atypické tvary a hravý, moderní design.

Zobrazit všechny produkty značky Uki


Hodnocení produktu

3
z 2 hodnocení
Zobrazeno jen hodnocení s textem
Napsat recenzi
L
25. 7. 2020
Lenka
Jednoduché ovládání, rychlý ohřev na požadovanou teplotu, výkyvné destičky = super vychytávka! Opravdu dlouhá šňůra. Super vyžehlené vlasy. Maximální spokojenost. Určitě doporučuji :-)
A
19. 3. 2019
Anonymní
+ nejlepší žehlička, co jsem kdy měla! vlasy mi po vyžehlení vydrží rovné do dalšího umytí krásný design, nízká hmotnost, zvukový signál, regulace teploty, pohyblivé destičky prakticky okamžitě se zahřeje na střední teplotu! měkký a otočný kabel - snadná manipulace! někomu by mohlo vadit, že nemá možnost zamčení a neobsahuje pouzdro - mně je to fuk:)

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


další produkty značky Uki

Zobrazit všechny produkty