Přes 2000 partnerských salónů

Kadeřnické a kosmetické salony už dávno nejsou místem, kam se naběhlo nechat si udělat trvalou nebo napářku pleti a rychle zase zmizet. Kadeřnice a kosmetičky (a jejich mužští kolegové) se klientům stávají věrnými kamarádkami a kamarády, salony jsou krásné a komfortně zařízené, že se tam pomalu cítíte lépe než ve vlastním obýváku.

Odcházíte krásné, upravené, spokojené a odpočaté. 

Jsme nesmírně šťastní, že můžeme říct, že my máme takových míst radosti a krásy přes 2000. Naše partnerské salony poskytují různé služby, to vždy záleží přímo na nich, můžete si být však jistí, že ze salonů budete odcházet nadšení a budete se také rádi vracet. 

Do salonů nemusíte chodit jen kvůli kadeřnickým a kosmetickým službám - můžete se také přijiít třeba jen poradit - Nevíte jaký typ pleti máte, ale chcete se o ni starat tak, jak potřebuje? Nemůžete se dobře zorientovat ve velkém množství produktů, které nabízíme? Na kartáči a na zemi nacházíte více vlasů, než by se vám líbilo? Starý kartáč vám trhá vlasy? Trápí vás suché tváře ale mastné čelo? Konečky vlasů máte spálené od nešetrných úprav?

Na tyhle všechny a mnohem, mnohem víc otázek vám v našich parnerských salonech dokáží odpovědět. Řeknou vám, co vás pravděpodobně trápí, jaké by bylo nejeefektivnější řešení, pomohou s výběrem produktů či pomůcek, které jsou určeny přímo pro vaše požadavky.

Chcete vědět, jaký salon je nejblíže vašemu bydlišti? Napište na kubatova@italystyle.cz a my vám to sdělíme v co nejkratší možné době.
Zobrazit celý popis
Produkty ověřené
profesionály