ITALY STYLE LINEA s.r.o.
Opletalova 958/27, Praha
E-mail: alissa@italystyle.cz
Czech Republic
Hodnocení produktu
D
Daniela Nepřihlášený uživatel
30. 7. 2020
Tento krém jsem si oblíbila. Skvěle řeší problém s kruhy pod očima a zároveň jemné mimické vrásky. Stačí ho dát jen maličko, dlouho vydrží.
L
Linda Ověřený uživatel
30. 3. 2020
Po nanesení vetšího množství krému a následně make-upu se krém žmolkuje, takže méně je více :-) Oči jsou projasněné a eliminuje kruhy pod očima efektivně.
D
Napište naší specialistce
odbornice na pleť | kosmetička a technoložka
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.
ITALY STYLE LINEA s.r.o.
Opletalova 958/27, Praha
E-mail: alissa@italystyle.cz
Czech Republic
Skvělá komunikace a vše proběhlo v naprostém pořádku.Vaše výrobky jsou úžasné a jsem celkové velmi spokojená a proto se ráda vracím k vašim výrobkům.Pěkný den Skvělá komunikace a skvěle výrobky.Co dodat Vše v pořádku.Spokojenost jak s obchodem ,tak s kvalitou výrobků
Super rychlé dodání.
Super značka
Kvalitní zboží Velký výběr Rychlé dodání
Rychlost, spolehlivost
Z tohoto e-shopu nakupuji roky. Vždy mám skvělou zkušenost s obchodem. Kdykoliv se potřebuji na něco doptat, velmi ochotně a rádi pomohou. Zásilku vyexpedují snad v řádu minut. Nemohu si na nic konkrétního stěžovat. Opakovaně a ráda nakupuji na BeautyOnline. Za mě nejlepší e-shop.
Rychlé odeslání Poradenství Kvalitní kosmetika Bezproblémová komunikace
Nakupovala jsem poprvé, zboží bylo doručeno velmi rychle
rychlost vyřízení
Zboží dodané rychle