Vhodná péče o blond vlasy a třepící se konečky?DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, který přípravek by byl vhodný na blond vlasy, třepící se konečky. Měla bych zájem o info i o nějaké vhodné masce. Děkuji.


ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz a doporčujeme následující péči:

Před mytím vlasů aplikovat do vlasové pokožky detoxikační esenci SCALP DETOX ESSENCE, která pomáhá odstranit nečistoty, detoxikuje a podporuje mikrocirkulaci krve. Připravuje pokožku na příjem aktivních látek z dalšího ošetření.
Lze ji používat i u citlivé vlasové pokožky. Esenci naneste na vlasovou pokožku, promasírujte, za pár minut opláchněte a pokračujte šamponem.

Restrukturační šampon RESTRUCTURE, vhodný pro všechny typy vlasů,
a šampon BLONDE. Uvedený šampon můžete střídat se šamponem Blonde, který se nepoužívá na mytí vlasové pokožky, ale jen na mytí vlasů. Šampon Blonde ale umí skvělou věc – zvýrazní studenou nebo naopak teplou blond.

Vybrat si můžete ze dvou typů:
- Šampon pro zvýraznění studeného blond odstínu a potlačení nechtěných žlutých tónů SHAMPOO COOL BLONDE
- Šampon pro zvýraznění teplého blond odstínu SHAMPOO PASSION BLONDE

Pro výživu vlasů pak zvolte obnovující sérum REPAIR SERUM. Cca jednou za 3 týdny aplikujte toto sérum: půl ampule PŘED kondicionérem (vlasy umyjte, vysušte vlasy ručníkem, naneste sérum a jemně vmasírujte. Nechte 5-15 minut působit a potom pečlivě opláchněte. Pokračujte kondicionérem.) Tento produkt má dobrý účinek pro krepaté či velmi suché vlasy. V případě závažně poškozených vlasů ho používejte max. 1x týdně.

Kondiconér doporučuji RESTRUCTURE. Náš bestseller vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje mořský kolagen, křemík, bílkoviny z perel a kyselinu hyaluronovou.
Postup: Po opláchnutí šamponu vlasy jemně vysušte ručníkem, naneste kondicionér, vlasy promasírujte, dodržte dobu působení. Můžete i opatrně rozčesat. Nakonec pečlivě opláchněte. Máte-li jemné vlasy, nanášejte menší množství a pouze po délkách, rozhodně ne k pokožce – pak vlasy nebudou zatížené.

Na závěr keratinové sérum proti roztřepeným konečkům SHINE ME SPLIT ENDS ESSENCE Č. 117. Uzavírá roztřepené konečky a zvyšuje ovladatelnost vlasů při jejich závěrečné stylingové úpravě.
Použití: naneste na suché vlasy (nebo na ručníkem vysušené a vyfénujte) a pokračujte stylingem. Případně můžete lehce přežehlit pro vyhlazení délek a dokonalejší uzavření konečků.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jaké má vitamin C účinky na vaši pleť a kde ho najdete?
Nevíte, jak správně pečovat o jemné vlasy? Poradíme vám.
Jaký je mezi nimi rozdíl a čemu byste měli věnovat pozornost?