Povadlé kontury pleti 45+DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, prosím o Vaši radu. Začínám mít povadlé kontury. Je mi 45 let a chtěla bych to alespoň trochu pozastavit. Děkuji.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Určitě doporučuji sérum Hyalu-lift booster, které proniká hluboko do pleti kde stimuluje tvorbu kolagenních a elastinních vláken a zároveň chrání vlákna stávající. 
Sérum je velice efektivní a rozdíl na pleti je vidět již v krátkém čase, nicméně je třeba počítat s tím, že úloha séra je skutečně v hloubce pleti, a tak je dobré volit v kombinaci o něco hutnější krém, než je zvykem ve standardní kombinaci sérum+krém, aby pleť byla pocitově dostatečně vyživená.
Vhodná kombinace je např. s Longevity regeneračním krémem
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?