Péče o barvené vlasy bez vitalityDOTAZ:

Mám dlouhé, barvené vlasy, konečky jsou trochu sušší. Vlasy jsou po umytí takové mdlé, bez lesku.

ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Pro vaše vlasy doporučuji pečující linii Morphosis Ultimate Care, která je vhodná pro všechny typy vlasů. Obnovuje jejich zářivost a poslušnost, i těch barvených, díky obsahu látek pro ochranu barvy.

Klíčovou aktivní látkou je šťáva z lotosového květu. Ta je bohatá na antioxidanty a fytosteroly, které pomáhají zaplnit poškozená místa vlasů.

Šampon vlasy revitalizuje, šetrně čistí a chrání kosmetickou barvu vlasů.
Vlasy řádně namočte, šampon nejprve aplikujte na vlasovou pokožku a bříšky prstů jemně na pokožce masírujte (nikoli nehty), vzniklou pěnu pak vmasírujte i do délek vlasů a nechte 1-2 minuty působit.

Kondicionér revitalizuje vlasy do hloubky, vyživuje a dodává měkkost. Také chrání barvu vlasů. Kondicionér naneste do ručníkem prosušených vlasů (lehce ručníkem vytamponovat - ale nedrbat), kondicionér se tak nenaředí a bude mít mnohem větší efekt. Aplikujte ho do délek vlasů a dodržte dobu působení 3 - 5 minut.

Regenerační sérum obnovuje přirozenou hladinu hydratace a regeneruje. Aplikuje se 1x týdně místo kondicionéru. Opět na ručníkem vytamponované délky vlasů a nechá se 3 – 5 minut působit.

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?