Co z pleťových přípravků pro muže?


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, měla bych na Vás dotaz co se týče pleťové péče pro muže. Manžel chodí občas k mé kosmetičce, která mu provede ošetření pleti a hlavně masáž očního okolí. Manžel dost cestuje autem, takže tato masáž mu velmi vyhovuje. Jelikož sama používám vaši kosmetiku Alissa Beauté, chtěla bych se zeptat, co by jste mi doporučili pro mého manžela?

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den milá zákaznice, děkujeme za Váš dotaz. Doufáme, že jste s naší dermokosmetikou Alissa Beauté spokojená. Je pozitivní slyšet, že i muži si najdou čas a navštíví kosmetický salon. Co se týče čistění pleti, nelze asi očekávat, že budou provádět čištění pleti mlékem a tonikem, jak jsme zvyklé my ženy, ale alespoň jim vysvětlit, že pleť se musí čistit od mazu a nečistot, které na pleti zůstanou po celém dni. K tomuto účelu bych doporučila naši Čisticí pěnu, dále pak jeden z krému, kde máte na výběr:
řada Pure Skin - matný efekt, regulující tvorbu mazu
řada Base Speciale - hydratuje, zklidňuje, regeneruje
řada Hydra O2 - hydratuje, revitalizuje, zjemňuje

A pokud by muž měl ještě zájem o přípravek na oční okolí, potom rozhodně Liftingový krém okolo očí a rtů z řady Eye Care.

Myslím si, že 3 přípravky budou pro muže akorát pro začátek. 
Na závěr lze ještě říci, že určitě muž ocení Vaši péči o pleť. Z našich průzkumů máme vysledovano, že sami by si tyto kosmetické přípravky nekoupili, ale pokud jim je vybere a koupí jejich partnerka, jsou vždy nadšeni a kosmetiku používají. Takže Vám přeji, aby to bylo stejné i u Vás. Zde jsou odkazy na doporučenou kosmetiku:

Čisticí pěna Essential
Matující krém Pure Skin
Krém Base Speciale Derma Sensitive
Okysličující krém Hydra O2
Liftingový krém okolo očí a rtů Eye Care
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Dopřejte pleti to správné ošetření po náročné zimě.
Nepodceňujte péči o vlasovou pokožku. Jen ze zdravé pokožky mohou vyrůstat zdravé vlasy.
Jaké má vitamin C účinky na vaši pleť a kde ho najdete?