Vlasová péče pro dospívající dcery?


DOTAZ ZÁZAZNÍKA:

Dobrý den,

mám 2 dospívající dcery ve věku 11 a 13, které mají jemné polodlouhé vlasy a vždy po umytí "bojují" s rozčesáváním vlasů. Můžete mi prosím něco doporučit, aby rozčesávaní šlo lépe?  A navíc u  mladší dcery se stále vyskytují stroupky na temeni hlavy po stranách, které mívají miminka.  Můžete mi prosím něco doporučit? Předem děkuji za info

ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Z línie Morphosis bych Vám doporučila tyto produkty:
- šampon Morphosis Green, který vlasy hydratuje, šetrně čistí nebo
- zklidňujcí šampon Morpohosis Destress s extraktem z okurky pro zklidnění a vyčištění vlasové pokožky nebo
- obnovující šampon Morphosis Repair s olejem ze semínek slunečnic pro lesk a ochranu

A co se týče kondicionerů, tak zkuste pro dcery objednat kondicionér Morphosis Repair, který je vhodný i pro časté použití, zanechává vlasy hedvábné a ovladatelné. Nebo druhou variantou jsou i přípravky řady Rigenol s obsaženou aktivní látkou - obilné bílkoviny, které vlasům dodávají hydrataci, výživu, rozčesatelnost a poddajnost. Na výběr máte buď z klasického kondicionéru nebo kondicionéru ve spreji, který již neoplachujete.

Na zmíněné stroupky bych doporučila Zklidňující sérum Destress, které zklidňuje a změkčuje citlivou vlasovou pokožku, hydratuje a podporuje buněčnou obnovu. Aplikujte na postižená místa, nechte působit 10 - 15 min. a pak zkuste stroupky jemně hřebínkem odstranit. Neoplachujte.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

V článku se dozvíte na co se nejvíce ptají klientky své kosmetičky...
Trápí Vás citlivá pleť, zarudnutí, kuperóza? Pak vyzkoušejte novou řadu Delicate na zmíněné problémy...
INCI neboli co daný kosmetický přípravek obsahuje a jak se vyznat v ingrediencích na obalech.