Vlasová péče pro dospívající dcery?


DOTAZ ZÁZAZNÍKA:

Dobrý den,

mám 2 dospívající dcery ve věku 11 a 13, které mají jemné polodlouhé vlasy a vždy po umytí "bojují" s rozčesáváním vlasů. Můžete mi prosím něco doporučit, aby rozčesávaní šlo lépe?  A navíc u  mladší dcery se stále vyskytují stroupky na temeni hlavy po stranách, které mívají miminka.  Můžete mi prosím něco doporučit? Předem děkuji za info

ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Z línie Morphosis bych Vám doporučila tyto produkty:
- šampon Morphosis Green, který vlasy hydratuje, šetrně čistí nebo
- zklidňujcí šampon Morpohosis Destress s extraktem z okurky pro zklidnění a vyčištění vlasové pokožky nebo
- obnovující šampon Morphosis Repair s olejem ze semínek slunečnic pro lesk a ochranu

A co se týče kondicionerů, tak zkuste pro dcery objednat kondicionér Morphosis Repair, který je vhodný i pro časté použití, zanechává vlasy hedvábné a ovladatelné. Nebo druhou variantou jsou i přípravky řady Rigenol s obsaženou aktivní látkou - obilné bílkoviny, které vlasům dodávají hydrataci, výživu, rozčesatelnost a poddajnost. Na výběr máte buď z klasického kondicionéru nebo kondicionéru ve spreji, který již neoplachujete.

Na zmíněné stroupky bych doporučila Zklidňující sérum Destress, které zklidňuje a změkčuje citlivou vlasovou pokožku, hydratuje a podporuje buněčnou obnovu. Aplikujte na postižená místa, nechte působit 10 - 15 min. a pak zkuste stroupky jemně hřebínkem odstranit. Neoplachujte.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Nevystavujte svou pokožku UV záření bez nanesení ochranných krémů s SPF.
Udělejte pro svou pleť maximum.
Problémy s vlasy ubírají na jejich kráse. Co s tím?