Jakou vlasovou péči pro ženy přes 50?


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, chtěla bych porad. Je mi přes padesát, mám vlnité, barvené, krátké vlasy. Potřebuji něco pro objem a zároveň i růst a péči pro stárnoucí vlasy. Děkuji

ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, vlasy chrání proti stárnutí linie SUBLIMIS značky Framesi, s obsahem arganového oleje. Ale vzhledem k tomu, že řešíte objem, pak by byla lepší linie RESTRUCTURE. Posiluje i vlasy více poškozené, vyhlazuje narušené vlasové vlákno a tím i lesk, a díly zlepšení stavu vlasového vlákna dochází ke zvýšení objemu.

REKONSTRUKČNÍ ŠAMPON RESTRUCTURE 
REKONSTRUKČNÍ KONDICIONÉR RESTRUCTURE vlasy posílí a vyplní, čímž dochází ke zvýšení objemu. U hodně jemných vlasů aplikujte pouze po délkách (nutno vyzkoušet), ne až ke kořínkům. 

Pro podporu růstu vlasů a snížení padání - ZHUŠŤUJÍCÍ AKTIVÁTOR v ampulích DENSIFYING Sensitive Scalp. Produkty jsou založeny na peptidech, které "probudí" a vyživí vlasový kořínek, posílí mikrocirkulaci a upraví tak vlasový cyklus.

S věkem dochází ke zpomalení růstu vlasů, také změna hormonální hladiny má velký vliv na vlasy, ale funkčnost celého procesu povzbudit lze, je ale nutná soustavnost. 

Co se týče stylingu, můžete vyzkoušet Pěnu ve spreji ROOTS UP 107 - oblíbený produkt všemi klienty, velmi snadno se aplikuje, zvyšuje objem od kořínků, je maximálně lehká a vlasy chrání před horkem z přístrojů.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak pečovat o pleť s pigmentovými skvrnami, které přípravky používat abychom minimalizovali jejich výskyt na pleti...
Padání, řídnutí vlasů se objevuje v každém věku, ať už to jsou ženy nebo muži. Nastíníme možné příčiny vzniku a doporučíme způsoby jak proti tomuto problému bojovat.
Trápí Vás matná pleť s rozšířenými póry? Potom si přečtěte pár rad od naší technoložky jak o tento typ pleti pečovat, aby jste dosáhli vyživené a prozářené pleti.