Výběr fénu


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, jaký fén si mám koupit, pokud mám šedé barvené vlasy, je mi 65 let. Vlasy mám jemné, slabé, kudrnaté, suché. Chtěla bych nějaký s ionictechnologií. Mám ho pro sebe, ne pro profesionální použití. Nechci, aby byl moc dlouhý, (fenování je pak namáhavé), ale hlavně aby neničil vlasy, tak pokud mi doporučíte profesionální fén, tak nevadí. děkuji 

ODPOVĚD VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, doporučujeme fén ParluxJedná se o profesionální fén, právě proto máte zaručenou kvalitu -  je ověřen kadeřnickými salony. 

Je vybaven technologií Ceramic&Ionic: Přístroj obsahuje keramické díly, které po zahřátí přirozeně vyzařují záporné ionty a infračervené paprsky. Ionty rozrušují shluky molekul vody a tříští je na mikročástice. Infračervené záření zajišťuje prohřátí vlasu zevnitř a zamezuje tak přesušování vnější struktury vlasu. Mikročástice vody pronikají do vnitřní struktury vlasu a zbytek se díky malé velikosti rychle vypařuje. Díky dosažení fyziologické úrovně hydratace se vlasová kutikula zacelí, vlasy jsou tedy ozdraveny a posíleny. Získají lesk a sametovou hladkost. Produkce iontů je přirozený proces, který probíhá za určitých podmínek v přírodě a je zcela bezpečný.
Fén má zkrácenou délku a je vyvážený, proto z něho kadeřníky nebolí zápěstí.
Vybírat můžete z typu Parlux Light Advance a Parlux Aylon, které jsou dostupné v mnoha barevných variantách. 

Fén mám doma, denně ho používám a můžu ho proto osobně doporučit.

Dále píšete, že máte jemné, slabé a suché vlasy. Doporučuji velmi oblíbenou a účinnou linii Morphosis Restructure italské značky Framesi. Šampon a kondicionér vyživuje a posiluje vlasy. Kondicionér aplikujte jen po délkách.

A nakonec dvě rady: 

  1. Před každým fénováním nebo kulmováním je vhodné maximalizovat ochranu vlasů před horkem, zde doporučíme Bezoplachový termoochranný sprej
  2. Nechte si vlasy barvit profesionálně a šetrně.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.
Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?