Které produkty Framesi používat po porodu?


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, mám jemné rovné polodlouhé vlasy. Teď při kojení miminka se mi jejich kvalita výrazně zhoršila. Můžete mi prosím doporučit nějaké přípravky jak jejich kvalitu opet zlepšit, a které mohu zároveň používat i při kojení? Momentálně používám řadu Framesi s arganovým olejem.

ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz, ve kterém uvádíte zhoršení kvality vlasů. 

Není upřesněno, jaké zhoršení - jsou vlasy mastné, nekvalitní, mají nezdravý vzhled nebo nadměrně vypadávají? Zde jsou doporučené produkty na jednotlivé problémy, které můžete používat i při kojení:

  • VLASY S NEZDRAVÝM VZHLEDEM, BEZ LESKU, POŠKOZENÉ, LÁMAJÍCÍ SE
    Je nutné je posílit, vyživit a hydratovat. Zkuste restrukturační šampon RESTRUCTURE a restrukturační kondicionér RESTRUCTURE. V případě jemných vlasů kondicionér aplikujte jen po délkách vlasů. Šampon i kondicioner nechte na vlasech působit (3 min.)
  • NADMĚRNÉ PADÁNÍ VLASŮ
    O tom, že během těhotenství a porodu často dochází k nadměrnému padání vlasů určitě víte. Důvodem jsou značné hormonální změny, které mění cyklus růstu vlasů. V souvislosti s obnovením běžné hladiny hormonů by se stav měl postupně upravit sám. Lze tomu pomoci: aktivovat a vyživit vlasový kořínek pomocí linie na padání vlasů Morphosis DENSIFYING (zejména AKTIVÁTOR), tato linie vlasy i výrazně posiluje.
  • VLASY JSOU TAK JEMNÉ, ŽE ŽÁDNÝ ÚČES NEDRŽÍ A MAJÍ NULOVÝ OBJEM
    Objemový šampon a gelový kondicionér VOLUMIZING speciálně vytvořený pro jemné vlasy. U kondicionéru je nutné dodržet dobu působení a nezkracovat jí. Neobsahuje žádné oleje, proto vlasy opravdu nezatíží.

Produkty s arganovým olejem z řady SUBLIMIS bych možná na chvíli odložila - na hodně jemné vlasy jsou pro někoho příliš intenzivní.

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?
Povadání pleti lze statečně předcházet a oddálit ho. Jak na to?
Jak správně chránit pleť, aby pobyt na slunci byla radost, a ne starost?