Komplexní péče o pleť s pigmentovými skvrnami


DOTAZ ZÁKAZNÍKA: 

Dobrý den, chtěla bych od Vás poradit. Mám krém Whitening od Alissa Beaute a používám ho na den. Zatím jsem spokojená. Chtěla bych poradit, jaký krém zvolit na noc. Asi bych zůstala u této značky, ale nevím, který by byl pro mě vhodný. Je mi 44 roků,  vrásky zatím nijak hrozné nemám, ale mám pigmentové skvrny, někdy se objeví i akné, mám pleť spíše smíšenou, občas i citlivou, ale ne přecitlivělou. Na den nyní kvůli hyperpigmentaci a UV 30 používám Whitening, na čištění si od Alissa Beuaté koupím čistící pěnu,ale na noc jsem si zatím nevybrala. Byla bych ráda, kdybyste mně poradili. Ještě se zeptám na čistící pěnu. Po vyčištění se umývá nebo ne?
Moc děkuji za odpověď

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
 
děkujeme za Váš dotaz z webu beautyonline.czČistící pěna se nanáší na lehce navlhčenou pleť a po provedení pár krouživých pohybů se smyje vodou. Pokud používáte make-up, je vhodné po pěně na dočištění použít ještě pleťové tonikum, které navíc vyrovná PH pleti, což je důležité pro citlivější pleť, a to zejména v prostředí s tvrdou vodou nebo s vodou obsahující vyšší množství chloru, která může mít na pleť velmi neblahý vliv. 
 
Z řady Whitening určitě doporučuji vyzkoušet ještě sérum, které díky své konzistenci proniká hluboko do pleti a je na pigmenty velice efektivní. Sérum se nanáší pod krém ráno i večer. 
 
Jako noční krém bych Vám doporučila regenerační krém z řady Platinum, který působí velmi komplexně. Omlazuje, hydratuje, zároveň ale stahuje póry a pleť je při dlouhodobějším používání rozjasněnější a sjednocenější. Platina je minerál, který zásadním způsobem pomáhá zvýšit obranyschopnost pleti, což je vhodné pro citlivou pleť se sklonem k nedokonalostem a pigmentovým skvrnám.
 
Kdybyste měla ještě jakékoli jiné dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás.
 
S přáním hezkého dne
 
Jana Škabradová
hl. technoložka 
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?