Řídnutí vlasů


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, mám dlouhé vlasy. Nyní kojím a kvalita vlasů se mi zhoršila a vlasy mi začaly ve větší míře vypadávat. Můžete mi doporučit nejake přípravky, které zlepší kvalitu vlasů a zastaví řídnutí?Předem děkuji za Vaši odpově´d

ODPOVĚD VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz, ve kterém uvádíte zhoršení kvality vlasů. 

Pokud Vaše vlasy mají nezdravý vzhled, jsou bez lesku, určitě vhodná řada na tento problém je řada Restructure s vysokým množstvím regeneračních látek zajišťujících přestavbu narušené vlasové struktury, patří k nim například mořský kolagen, křemík, bílkoviny z perel, kyselina hyaluronová.

Co se týče padání vlasů, které je  v období kojení častým jevem, se již napsalo hodně a je důsledkem velkých hormonálních změn v organismu, které mění cyklus růstu vlasů. Postupně by se měl tento stav stabilizovat s obnovením běžné hladiny hormonů. Pokud ovšem chcete tomuto procesu pomoci, určitě pro Vás máme v nabídce produkty, které důkladně vyčistí vlasovou pokožku, připraví pokožku pro další ošetření, kterými jsou přípravky na řídnutí vlasů.
Konkrétně doporučujeme Detoxikační esenci Scalp Detox Essence, která odstraní nečistoty, podpoří okysličení pokožky. Následně použijte šampon a ampule z řady Densifying Sensitive Scalp s kmenovými buňkami z jablek. Obsažené látky podporují mikrocirkulaci krve ve vlasové pokožce díky svému zahřívacímu efektu. Postup ošetření by měl být následující: aplikujte Detoxikační esenci před umytím vlasů, nechte působit 5 mint. Následně umyjte vlasy šamponem Densifying Sensitive Scalp, klidně nechte působit také několik min, aby aktivní látky v šamponu obsaženém se měly šanci vstřebat, smyjte, a do vytamponovaných vlasů naneste do délek vlasů např. kondicionér z řady Restructure, nechte působit také několik minut, smyjte, vytamponujte důkladně vlasy ručníkem a aplikujte půl lahvičky (cca 3,5 ml) min. 3x týdně nebo dle potřeby (max. 1x denně), důkladně masírujte krouživými pohyby do úplného vstřebání, již neoplachujte. Tento proces, aby měl efekt, dodržujte min.2 měsíce a déle.

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak správně pečovat o mastnou pokožku vlasů?
Jak unavené a povadlé pleti navrátit vitalitu?
V čem jsou kmenové buňky tak výjimečné?