Osobní zkušenost - fén Parlux


Dobrý den,

Již v minulém článku jsem Vám popisovala, jak jsem zkoušela náš profesionálná fén Parlux Alyon s ionizační technologii, která ve vlasech zanechává hydrataci a vlasy nepřesušuje jako klasické fény. Tento fén mě nadchnul tak, že jsem si ho zakoupila i domů. Doma mám ještě 2 princezny ve věku 7 a 9 let, které mají delší a husté vlasy po mně, takže mytí vlasů rozhodně nepatří mezi jejich oblíbené aktivity, jelikož foukání vlasů dosavadním fénem, bylo vždy na delší dobu. O víkendu jsme vyzkoušely nový fén, který byl pro dcery velkým překvapením a na mytí vlasů a hlavně na foukání novým fénem se moc těšily. Vlasy jsem jim klasicky umyla šamponem Morphosis Destress na citlivou vlasovou pokožku a následně nanesla kondicionér Morphosis Sublimis, aby vlasy šly lehce rozčesat. Vlasy důkladně vytamponovla, rozčesala a začala s fénováním. Dcery se nestačily ani zeptat jako obvykle „mami, kdy už to bude?“ a bylo hotovo. Vlasy byly vysušené o mnoho rychleji než s původním fénem, o kterém jsem si myslela, že zase tak špatný není... Po dcerách jsem si umyla vlasy já a do rozčesaných vlasů ještě nanesla čistý arganový olej Morphosis Sublimis, který je opravdovým zázrakem, pokud máte delší vlasy a chcete je mít krásně lesklé a zdravé. Následně použila fén, důkladně prosušila pouze s použitím vlastních rukou, a na závěr vyžehlila žehličkou. Čas, který jsem strávila v koupelně, se výrazně zkrátil, což se mi osobně moc líbí, a pokud máte doma také dcery s delšími vlasy, vřele Vám to z osobní zkušenosti doporučuji. Blíží se Vánoce, tak tento fén může být určitě v Dopise pro Ježíška, ať už varianta Light Advance nebo Alyon.Jen vybrat tu správnou barvu, která se bude hodit do koupelny....

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Co byste měli udělat, aby vaše pleť přežila zimu bez úhony?
Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.