Co s vráskami a povadlými víčky?


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je BOOST LIFTING SERUM EYE and LIP vhodné i na povadlá horní víčka i kůži pod obočím, která zatěžuje víčka. Co byste mi prosím doporučila?? Je mi 43 let. Jinak pleť mám pěknou, čistou bez vrásek. Nyní se začalo ozývat oční okolí. Děkuji

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
 
děkujeme za Váš dotaz z webu beautyonline.cz. Boost sérum je vhodné i na povadlá víčka, určitě Vám ho mohu doporučit. Na rozdíl od vrásek - kde je vyplnění v očním okolí patrné již cca po týdnu používání séra, je třeba být u povadlých víček o něco trpělivější. Zpevňující efekt uvidíte asi po 4-5ti týdnech každodenního používání ráno i večer. Boost séra stačí nanášet malé množství, a tak by Vám mělo dlouho vydržet. 
 
Pokud byste chtěla zpevnit oční okolí během kratší doby, vyzkoušejte ještě jednorázové oční liftingové masky. Aplikují se 1x týdně na 10 min na oblast spodních víček (masky jsou ve tvaru půlměsíce). Masek je v krabičce 10 ks balených v jednorázových sáčcích, ve kterých je velké množství "tekutiny", ideální tedy je, opatrně vyndat masky ze sáčku tak, aby se sérum nevylilo, nanést na 10 minut pod oči, pak znovu v sáčku půlměsíčky navlhčit a použít ještě na 10 min na horní víčka. 

Věřím, že budete s produkty spokojena.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?