Péče o prodloužené vlasy


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jakou kosmetiku od Framesi byste mi doporučila na "prodloužené vlasy - Great Lengths". Svoje vlasy mám jemné a řídké. Nyní po prodloužení jsou super, jen mám pocit, že prodloužené vlasy jsou suché, konce se krepatí a elektrizují. Jakým přípravkem docílím: lesk, jemnost a neelektrické vlasy? Předem děkuji za Vaši odpověď

ODPOVĚD VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. V první řadě bychom Vám doporučili obrátit se na kadeřnici, která Vám prodloužené vlasy dělala a měla Vám řádně vysvětlit jak se o tyto vlasy starat. Z našeho pohledu bychom Vám doporučili řadu Morphosis Restructure, která je určena o vlasy, které se hůře ovládají a mají mdlý vzhled, jsou poničené. Díky této řadě vlasy budou vitální, hydratované, lépe ovladatelné, silné a hlavně krásně lesklé. Pro domácí péči můžete zakoupit Restructure šampon, kondicionér a bezoplachový leave-in. Určitě by také stálo za to navštívit kadeřnický salon, kde by Vám udělali profesionální ošetření toto řadou, ze kterého jsou všechny zákaznice nadšené. V případě že budete potřebovat doporučit salon pracující se značkou Framesi, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem

Silvie Lančová
Brand Manager Framesi
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?