Jaké produkty volit k programu Perfection?


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, mám dotaz ohledně 30-denní strategického programu PERFECTION 13+13+13 ml - mohu současně s ním či na něj používat i svoji řadu kosmetiky (čištění-denní krém atd.)? Děkuji za Vaši odpověď

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
 
děkujeme za Váš dotaz z webu beautyonline.cz ohledně 30-denního programu Perfection. Nejlepších výsledků vždy dosáhnete kompletní řadou jedné značky, jednotlivé produkty na sebe navazují a doplňují se. 
Pokud jste spokojená se svou současnou kosmetikou a ráda byste ji kombinovala s programem Perfection, je třeba přihlédnout k vysokým koncentracím sér, je to taková jarní vitamínová bomba, a proto je třeba volit k tomuto programu šetrné čištění - ideálně klasickou variantu mléko a tonikum, případně micelární voda a tonikum, čistící produkty je třeba mít bez obsahu kyselin, které dělají pleť citlivější a mohla by tak na vysoké koncentrace Perfection sér reagovat zčervenáním či poštipováním. Aby se produkty daly zkombinovat, neměly by tedy obsahovat AHA kyseliny (glykolovou, mandlovou,..,) a kyselinu salycilovou. Co se krému týče, taktéž by neměl být s obsahem kyselin (vyjma kyseliny hyaluronové)  a mám vypozorováno, že si séra nesednou s produkty, které obsahují kaviár, jinak by to mělo být v pořádku.
Pokud by byl Perfection program Vaše první zkušenost se značkou Diego Dalla Palma, pak věřím, že budete spokojená a vyzkoušíte i další produkty této značky.

Přeji hezký den

Jana Škabradová
Technoložka značky Diego dalla Palma a Alissa Beauté
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

V článku se dozvíte na co se nejvíce ptají klientky své kosmetičky...
Trápí Vás citlivá pleť, zarudnutí, kuperóza? Pak vyzkoušejte novou řadu Delicate na zmíněné problémy...
INCI neboli co daný kosmetický přípravek obsahuje a jak se vyznat v ingrediencích na obalech.