Jaké produkty volit k programu Perfection?


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, mám dotaz ohledně 30-denní strategického programu PERFECTION 13+13+13 ml - mohu současně s ním či na něj používat i svoji řadu kosmetiky (čištění-denní krém atd.)? Děkuji za Vaši odpověď

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
 
děkujeme za Váš dotaz z webu beautyonline.cz ohledně 30-denního programu Perfection. Nejlepších výsledků vždy dosáhnete kompletní řadou jedné značky, jednotlivé produkty na sebe navazují a doplňují se. 
Pokud jste spokojená se svou současnou kosmetikou a ráda byste ji kombinovala s programem Perfection, je třeba přihlédnout k vysokým koncentracím sér, je to taková jarní vitamínová bomba, a proto je třeba volit k tomuto programu šetrné čištění - ideálně klasickou variantu mléko a tonikum, případně micelární voda a tonikum, čistící produkty je třeba mít bez obsahu kyselin, které dělají pleť citlivější a mohla by tak na vysoké koncentrace Perfection sér reagovat zčervenáním či poštipováním. Aby se produkty daly zkombinovat, neměly by tedy obsahovat AHA kyseliny (glykolovou, mandlovou,..,) a kyselinu salycilovou. Co se krému týče, taktéž by neměl být s obsahem kyselin (vyjma kyseliny hyaluronové)  a mám vypozorováno, že si séra nesednou s produkty, které obsahují kaviár, jinak by to mělo být v pořádku.
Pokud by byl Perfection program Vaše první zkušenost se značkou Diego Dalla Palma, pak věřím, že budete spokojená a vyzkoušíte i další produkty této značky.

Přeji hezký den

Jana Škabradová
Technoložka značky Diego dalla Palma a Alissa Beauté
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Poradíme, jak si co nejdéle udržet mladistvý vzhled, vitalitu a zdraví pleti.
Dopřejte pleti to správné ošetření po náročné zimě.
Nepodceňujte péči o vlasovou pokožku. Jen ze zdravé pokožky mohou vyrůstat zdravé vlasy.