Jakou barvu volit pro alergiky?


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den,

mám alergii na barvu na vlasy. Máte nějakou barvu i pro alergiky.

Moc děkuji za Vaši odpověď

ODPOVĚD VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,

na tento dotaz není lehké odpovědět, protože přesně nevíme, na co konkrétně jste alergická.
Z naší nabídky Vám můžeme doporučit Framcolor Eclectic, což je velmi šetrná a jemná polotrvalá barva, která vyníká svojí intenzitou a zářivostí, díky obsahu prášku z černého diamantu. Barva neobsahuje amoniak, parfemaci, agresivní látky.  Pokud máte alergii na barvy na vlasy, je určitě vždy potřeba provést test citlivosti např. na předloktí, než je barva nanešena na Vaše vlasy. Naše barvy bohužel na e-shopu neprodáváme, je nutno navštívit kadeřnický salon pracující se značkou Framesi. V případě že budete potřebovat doporučit salon ve vašem blízkém okolí, neváhejte nás kontaktovat. 
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Trápí Vás matná pleť s rozšířenými póry? Potom si přečtěte pár rad od naší technoložky jak o tento typ pleti pečovat, aby jste dosáhli vyživené a prozářené pleti.
Bojujete s červenými žilkami v obličeji neboli kuperózou? Pokud ano, přečtěte se pár rad od naší přední technoložky/kosmetičky Jany Škabradové, která Vám poradí jak správně o takovou pleť pečovat.
Máte pocit, že Vaše pleť je po dlouhé zimě bez energie, vitality? Máme pro Vás návod, jak ji dostat zpět do formy, aby byla rozzářená a vyživená.