Kdy použít řadu Longevity?


DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den paní Škabradová,již dlouho používám pleťovou kosmetiku Alissa Beauté. Používám řadu Derma Sensitive kvůli popraskaným žilkám. Zaujala mě novinka řady Longevity, zejména krém s UV ochranou. Zajímalo by mě, jestli je pro mě vhodný, je mi 30 a jak už jsem zmiňovala, mám lehce popraskané žilky, což se ale výrazně zlepšilo řadou Derma Sensitive. Na léto mi Longevity přijde jako dobrá alternativa, ale nejsem si jistá. Děkuji za radu.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
 
děkujeme za Váš dotaz z webu beautyonline.cz. Denní krém Longevity je skvělý, obsahuje aktivní látku Purisoft, která vytváří na pleti ochrannou bariéru, která odráží těžké kovy, prach a patogeny, které nám ulpívají na pleti a způsobují mikrozáněty. Longevity je ovšem řada, která je určena pro ženy, které už na tváři pozorují vrásky, je tedy na Vašem zvážení, jestli už by přicházelo v úvahu i omlazování.
Pod krém doporučuji ještě aplikovat Bioative Sensitive Synergy, abyste dále působila proti popraskání žilek. 
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Víte, jak správně ošetřit vaši pokožku, pokud jste spálení od sluníčka. V článku naleznete rady co dělat a nedělat v následné péči.
Jak pečovat o pleť s pigmentovými skvrnami, které přípravky používat abychom minimalizovali jejich výskyt na pleti...
Padání, řídnutí vlasů se objevuje v každém věku, ať už to jsou ženy nebo muži. Nastíníme možné příčiny vzniku a doporučíme způsoby jak proti tomuto problému bojovat.