Jakou zvolit péči pro zralou pleť s pigmentovými skvrnami?DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit, co mi můžete doporučit používat na mou pleť. Je mi 52 ted jsem několik let používala kosmetiku Eucerin, která mi vyhovovala, ale chtěla bych nějakou změnu a produkty Vaší značky jsem viděla u dcery. Mám trochu citlivější pleť na ovocné složky, které používaji některé kosmetické firmy. Začínají se mi trochu dělat váčky pod očima a samozřejmě i vrásky. Také se mi hlavně v létě dělají v obličeji pigmentové skvrny. Můžete mi poradit s jakou řadou z Vaší kosmetiky bych mohla začít?

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
 
děkujeme za Váš dotaz z webu beautyonline. Doporučuji vyzkoušet linii Longevity, obsahující peptidy, které se dostávají do hlubokých vrstev pokožky a tam regenerují buňky. Longevity je řada spolu-vytvořená s experty na epigenetiku, takže obsahuje vysoké množství antioxidantů. Ráno i večer se na vyčištěnou pleť (mlékotonikum)  nanáši Longevity sérum. Ráno doporučuji aplikovat denní longevity crystal krém, které obsahuje Purisoft komplex, chránící pleť před ulpíváním toxinů a těžkých kovů. Noční krém longevity obsahuje kosmetické drony - převratný peptid krásně vyhlazující mimické vrásky. 
Na váčky pod očima je báječná jednorázová boost oční maska, která se aplikuje velmi pohodlně 1x týdně. 
 
 
S pozdravem
 
Jana Škabradová
technoložka 
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Co byste měli udělat, aby vaše pleť přežila zimu bez úhony?
Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.