Péče o pleť 50+?DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, je mi 57 let a mám suchou pleť s vráskami. Prosím, kterou značku mi doporučíte? Děkuji.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
určitě doporučuji vyzkoušet linii Alissa Beauté Longevity. Ráno i večer doporučuji nanášet sérum Longevity, které obsahuje rostlinné kmenové buňky z alpské protěže a vyplňuje vrásky zevnitř. Ráno na sérum naneste Longevity denní krém s SPF, který mimo jiné obsahuje Purisoft komplex, který brání ukládání těžkých kovů, toxinů a prachu z ovzduší, díky čemuž je pleť chráněná a může vynakládat "energii" na omlazování a nikoli ochranu před vnějšími vlivy. Večer nanášíme noční krém, který je skvělým pomocníkem v boji s vráskami díky unikátní aktivní látce - tzv. kosmetickým dronům, což jsou vlastně dva peptidy v jednom, které jsou schopné proniknout přímo do buňky a snížit množství mimických vrásek. 
 
S pozdravem
 
Jana Škabradová
technoložka
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Co byste měli udělat, aby vaše pleť přežila zimu bez úhony?
Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.