Výběr make-upu Alissa Beauté


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, ráda bych si zakoupila Váš minerální make-up Alissa Beauté. Je možno ještě před koupí objednat vzoreček? Nebo můžete mi prosím poradit, který odstín pro mou světlejší pleť je vhodný? Předem děkuji za Vaši radu.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, velmi nás těší Váš zájem o náš minerální make-up, který je dostupný ve 2 odstínech ( 01-světlý béžový, 02 - neutrální béžový). Bohužel vzorečky make-upů nemáme, ale můžete se podívat na hodnocení youtuberky Beauty by Katty, které najdete u samotných produktů. Odstín č. 1 doporučujeme spíše pro svetlejší pleť nebo pro pleť v zimních měsících, č. 2 pro opálenější pleť během léta. Pokud tedy máte světlou pleť, zakupte odstín č. 1.
Produkty mají stejné složení, liší se pouze v designu obalu.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

První dojmy z vybraných produktů pro muže.
Jak správně pečovat o mastnou pokožku?
Začněte s péčí o pleť už v mladém věku.