Výběr make-upu Alissa Beauté


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, ráda bych si zakoupila Váš minerální make-up Alissa Beauté. Je možno ještě před koupí objednat vzoreček? Nebo můžete mi prosím poradit, který odstín pro mou světlejší pleť je vhodný? Předem děkuji za Vaši radu.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, velmi nás těší Váš zájem o náš minerální make-up, který je dostupný ve 2 odstínech ( 01-světlý béžový, 02 - neutrální béžový). Bohužel vzorečky make-upů nemáme, ale můžete se podívat na hodnocení youtuberky Beauty by Katty, které najdete u samotných produktů. Odstín č. 1 doporučujeme spíše pro svetlejší pleť nebo pro pleť v zimních měsících, č. 2 pro opálenější pleť během léta. Pokud tedy máte světlou pleť, zakupte odstín č. 1.
Produkty mají stejné složení, liší se pouze v designu obalu.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

V článku se dozvíte na co se nejvíce ptají klientky své kosmetičky...
Trápí Vás citlivá pleť, zarudnutí, kuperóza? Pak vyzkoušejte novou řadu Delicate na zmíněné problémy...
INCI neboli co daný kosmetický přípravek obsahuje a jak se vyznat v ingrediencích na obalech.