Jakou péči na mastnou pleť s vrásky, 40+?


DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den,

prosim poraďte mi výhodný pleťový krém. Je mi 40 let, mám velmi mastnou pleť s vrásky. Používám denní krém Platinum Luminous a ten mi pleť ještě více promastí a lesknu se. Nejvíce mi vyhovuje Aqua Sense Juice Light, ale chtěla bych i další krém a sérum. Děkuji za Vaši radu.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
 
děkujeme za Váš dotaz z webu beautyonline.cz. Masticí pleť je vždy spojená s nedostatkem hydratace v pleti. Protože si tělo vodu vytvořit neumí, snaží se ji nahradit mazem, který je schopno vyprodukovat. Proto je pro Vás Aqua Sense určitě dobrá volba. Čím více budete hydratovat, tím méně bude mít pleť potřebu maz tvořit. Vyzkoušet můžete určitě i řadu Hydra O2. Sérum a krém z O2 řady mají velmi příjemnou texturu, která je výživná, ale velice dobře vstřebatelná. Krém z 02 řady nemá ochranný faktor jako Juicy light krém, takže byste mohla krémy krásně kombinovat na den a noc. 
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?