Jak udržet tvar účesu?


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, prosím o doporučení laku na vlasy a tužidla. Je mi 49 let a mám polodlouhé vlasy bez objemu. Potřebovala bych lak na vlasy se silnější fixací a tužidlo, které neslepí a nezatíží vlasy, ale zároveň jim dodá chybějící pevnost.


ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, v první řadě bych se zaměřila na samotnou péči o vlasy, která by vlasy vyživila a posílila. Zde bych doporučila linii Morphosis Restructure, která vlasy posílí díky obsahu křemíku a mořského kolagenu. A jedna rada co se týče použití kondicionéru, doporučuji použít pouze po délkách, neaplikujte ke kořínkům. Co se týče samotného vašeho dotazu, doporučuji následující:

 

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?