Vlasy s lupyStále se vás lidé ptají, jestli venku sněží, i když je zrovna jaro? Ne, nejsou blázni, pravděpodobně máte problém s lupy. Není se ale za co stydět, tímto problémem trpí mnoho lidí. Lupy ukazují na to, že je vaše vlasová pokožka v nerovnováze a bohužel to může vést až k oslabování a padání vlasů.

Vyskytují se u Vás sněhové vločky i v létě?

Zjištění pohledem:
výskyt lupů
zčervenání pokožky
ztenčení vlasů

Zjištění dotekem:
šupiny na vlasové pokožce
citlivost, podrážděnost pokožky

Jak se vyhnout trapným žertům? Nejlépe se netaktním známým vyhnout či je poslat na lekce slušného chování. Vašim hlavním cílem ale je, lupů se zbavit. Sáhněte po profesionálních kadeřnických přípravcích pro perfektní vyčištění vlasové pokožky a její změkčení. Vyhněte se také zatěžujícím přípravkům zanechávajících na vlasech rezidua a častému střídání teplot.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak správně pečovat o mastnou pokožku vlasů?
Jak unavené a povadlé pleti navrátit vitalitu?
V čem jsou kmenové buňky tak výjimečné?