Krém okolo očí a rtů Cellular LONGEVITY č. 332 | 30 ml

Velmi jemný krém okolo očí a rtů s anti-aging efektem, takže je vhodný na mimické vrásky, povadající pleť, hlubší vrásky i velmi citlivé oči. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, jenž má prokazatelné účinky pro hydrataci pleti, vyplnění vrásek a zjemněné pleti a oblasti kolem očí. Krém okolo očí a rtů obsahuje komplex přírodních látek, které mají antioxidační účinky. Určitě doporučujeme.

Zobrazit celý popis zboží

Alissa Beauté
Aktivní látky:
  • Obsahuje zklidňující komplex Couperin z opucie ze Sicílie
  • Výtažky z rukoly
  • Bavlníkový olej
  • Bambucké máslo
  • Kyselinu hyaluronovou
  • Sofistikovaný komplex RNAge, který zlepšuje hustotu pleti o 26% a elasticitu o 18,5%.
  • Komplexe Perfection Peptide, který ochraňuje DNA buňky
Skladem 13.7. u vás
787 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Značka: Alissa Beauté
Kód: PAL 332 LO
Linie:Longevity
Kategorie:Novinky


Výhody


Popis zboží

Cellular krém okolo očí a rtů 30 ml, č. 332 | Longevity

Jemný krém okolo očí a rtů s anti-aging efektem vhodný na pleť povadající s vráskami. Je vhodný i na citlivé partie očí, neboť obsahuje zklidňující komplex Couperin z opucie ze Sicílie a rukoly. Bavlníkový olej a bambucké máslo dodávají pleti jemnost a hebkost a společně s kyselinou hyaluronovou hydratují a vyplňují vrásky. Ke zjemnění hloubky vrásek, vypnutí a vyplnění pleti velice účinně napomáhá sofistikovaný komplex RNAge, který zlepšuje hustotu pleti o 26% a elasticitu o 18,5%. Vše je umocněno komplexem Perfection Peptide, který ochraňuje DNA buňky, působí antioxidačně a celkově bojuje s chronickým stárnutím a stárnutím ovlivněným vnějšími vlivy.

Návod na použití:
  • Naneste přiměřené množství okolo očí a rtů ráno a večer na již vyčištěnou pleť čistícím mlékem a tonikem Alissa Beauté
  • Poté na zbytek obličeje naneste váš oblíbený krém Alissa Beauté
O značce Alissa Beauté

Alissa Beauté je italská značka profesionální pleťové a tělové dermo-kosmetiky. Kosmetické produkty Alissa Beauté využívají zcela jedinečných přírodních látek, jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin. Neobsahují parabeny, sulfáty, barviva, minerální oleje ani další látky zatěžující organismus a životní prostředí.

Zobrazit všechny produkty značky Alissa Beauté


Hodnocení produktu

5
z 1 hodnocení
Zobrazeno jen hodnocení s textem
Napsat recenzi
M
16. 1. 2020
Martina Melicharová
Z počátku jsem dávala tento krém jen na oční okolí, máme geneticky v rodině hluboké vrásky okolo očí. Takže výsledky zatím moc nezaznamenávám v této oblasti. Co mě ovšem přesvědčilo, že tento krém opravdu funguje, začala jsem ho dávat i na rty, což je také jeho použití a nestačila jsem se divit. Jemná kůže je ráno nádherně vypnutá, hluboké vrásky zmizely, rty jsou i při tom vypnutí hezky vláčné a příjemné. Za mě určitě ano, tento krém opravdu funguje, jen moje oči asi budou potřebovat delší čas, genetiku nezměním...

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme

Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Alissa Beauté

Zobrazit všechny produkty