Intenzivní antioxidační koncentrát ANTI-OX BOOSTER č. 182 | 30 ml

Intenzivní anti-oxidační sérum z linie SKIN CODE chrání pokožku před vlivem znečištěného prostřední a volných radikálů. Doporučujeme ho použít pokud pleť je vystavená nepříznivému prostředí jako suché klima, změny teploty, slunce, vítr, klimatizace. Výsledkem je jemná, důkladně vyživená, zregenerovaná pleť.
Zobrazit celý popis zboží

Diego dalla Palma
Specifické aktivní látky:
  • ROYALACTIN EPI-peptid + glykany
  • Olej jojobový, arganový, konopný, lněný
  • Aloe, bisabol, bambucké máslo a další
  • Dračí krev 3%
  • Astaxanthin+AOX 1,1%
  • Isoquercetin 0,1%
Skladem 10.8. u vás
1 401 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 182
Linie:Skin Code
Kategorie:Pleťová séra


Výhody


Popis zbožíIntenzivní antioxidační sérum z linie SKIN CODE chrání pokožku před vlivem znečištění životního prostředí a volných radikálů a zároveň stimuluje její regeneraci a zanechává ji průžnou a odolnou.
Regenerační textura zanechává pokožku okamžitě jemnou a důkladně vyživenou. Chrání pokožku vystavenou nepříznivým vlivům životního prostředí (suché klima, teploty, slunce, vítr, klimatizace atd.). Toto sérum se stane vaším oblíbeným přípravkem během změn ročních období a v případě zvýšené péče.
  • Dračí krev 3% - posiluje bariérovou funkci pokožky, bojuje se záněty a podporuje detoxikaci buněk. Jedná se o pryskyřici, které se říká Sange de Drago (dračí krev). Získává se ze stromu Croton lechleri, který roste hluboko v amazonských pralesích. Při naříznutí kůry stromu, vytéká tmavě červená míza a tvar semen stromu připomíná draka.  
  • Asthaxanthin+AOX 1,1% - stimuluje regeneraci kůže a chrání buněčnou DNA
  • Isoquercetin 0,1% - bojuje proti působení volných radikálů a procesům fotostárnutí
  • ROYALACTIN EPI-peptid + glykany a další
Obsah: 30 ml, lahvička s kapátkem

ROYALACTIN EPI-peptide - jedná se o inovativní  bio-mimetický peptid, vyvinutý v pokorčilých epigenetických studiích. Má podobné vlastnosti jako „royalactin“, který se nachází v mateří kašičce. Tato aktivní látka urychluje regeneraci epidermu a pomáhá napravit poškození způsobené negativními vnějšími vlivy a nezdravým životním stylem. Mimořádný anti-aging efekt této aktivní látky stimuluje regenerační procesy a zanechává pokožku pevnější a zářivější.

Linie SKIN CODE je ultra personalizovaná buněčná bio-revitalizace, která splňuje specifické potřeby každé oblasti obličeje. Protože každá pleť je jedinečná a neustále se vyvíjí a tajemství krásné a zdravé pleti leží v zacíleném osobním kódu. SKIN CODE nabízí řešení pro následující problematiky pleti jako je citlivost, sebum (kožní maz), tonalita, hyper-pigmentovaná dyschromie. Je tedy vhodná pro různé typy pleti.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


další produkty značky Diego dalla Palma

Zobrazit všechny produkty