Zklidňující krém proti kuperóze SOOTHING 50 ml

Zklidňující krém proti kuperóze SOOTHING 50 ml
Zklidňující krém proti kuperóze z linie Soothing pečuje o zarudlou a podrážděnou pokožku v důsledku křehké povrchové mikrocirkulace. Krém je obohacen o zelené krycí pigmenty, které okamžitě skryjí nedokonalosti kuperózní pokožky a pleť je tak konzistentní. Výsledkem je obnovení rovnováhy pleti, která je sjednocená.
  • Obsahuje: 51 + 3 hyalu complex ™, bioflavonoidy, anti rouge peptid (Heptapeptidový-10), krycí pigmenty, helixin, karité máslo, celkem 74 aktivních látek
  • Zklidňuje pálení a bojuje proti zarudnutí kůže
  • Používá se ráno a večer
Skladem pozítří 26.6. u vás
1 829 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 033
Linie: SoothingPopis zboží
Zklidňující krém proti kuperóze z linie Soothing pečuje o zarudlou a podrážděnou pokožku v důsledku křehké povrchové mikrocirkulace. Zklidňuje pálení a bojuje proti zarudnutí kůže díky bioflavonoidům a peptidům s efektivním vazoprotektivním působením. Krém je obohacen o zelené krycí pigmenty, které okamžitě skryjí nedokonalosti kuperózní pokožky a pleť je tak konzistentní. Výsledkem je obnovení rovnováhy pleti, která je sjednocená. Krém je neparfemovaný, bez alkoholu a konzervačních alergenů. Používá se ráno a večer.

Obsahuje:
  • 51 + 3 hyalu complex ™: multi-aktivní biorevitalizační účinky
  • bioflavonoidy: vazoprotektivní účinek, redukce zarudnutí pleti
  • anti rouge peptid (Heptapeptidový-10): zklidňující a vazoprotektivní účinek
  • krycí pigmenty: zelené pigmenty, které vyrovnávají pomáhají okamžitě zakrýt zarudnutí kůže
  • helixin: zklidňující, hydratační, proti popraskání pokožky
  • karité máslo: ochranné a hydratační
  • celkem 74 aktivních látek

Linie Soothing pečuje o citlivou pleť a pleť s kuperózou. Produkty jsou vysoce snášenlivou ochranou citlivé pleti proti plynutí času a vnějším vlivům. Obsahují formuli 51 + 3 HYALU COMPLEX TM z laboratoří RVB SKINLAB a jsou obohaceny o vitamin E, F a ceramidy, které posilují bariéru pleti proti působení vnějších vlivů a bojují s vráskami, ztrátou tonusu a elasticity. Neuropeptidy působící proti podráždění pleti (acetyl tetrapeptid-15 a heptapeptid-10) vyvažují obranný systém citlivé pleti, redukují pocity bolesti a reakce pleti na podráždění. Zvyšují odolnost a toleranci vůči vnějším vlivům.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

0
z 0 hodnocení
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty