Krém pro normalizaci mazu SPF15 PURIFYING 40 ml

Akce
-18%sleva
Krém pro normalizaci mazu SPF15 PURIFYING 40 ml
Svěží a nemastný gelový krém, který má výrazný stahující a čistící účinek. Bojuje s nedokonalostmi smíšené a zanesené pleti: lesk, černé tečky, nesjednocená pleť. Díky krému Purifying je kůže lepší, póry se stávají méně viditelné a produkce mazu je optimalizována. Pravidelným používáním může snížit zarudnutí často spojené s nečistou pletí.
 • Obsahuje: 51 + 3 hyalu complex ™, bakuchiol ACN, probiotický lactobacillus, 
  kyselina salicylová, exfoliační kyselina mléčná, glykolová, probiotika, 
  aminokyseliny na bázi síry (methionin a cystein), 
  UVA a UVB filtr, celkem 72 aktivních látek
 • Ideální jako denní péče pro mladou pleť s akné
 • Neobsahuje parabeny a oleje
 • Výsledky: hydratuje a okamžitě zmatňuje
Skladem pozítří 24.7. u vás
818 Kč674 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 040
Linie: PurifyingPopis zboží
Krém pro normalizaci mazu SPF15 z linie Purifying optimalizuje tvorbu kožního mazu a bojuje s typickými nedokonalostmi smíšené a zanesené pleti: lesk, černé tečky, nesjednocená pleť. Tento krém je také ideální jako denní hydratační a ochranná péče pro mladou pleť se sklonem ke tvorbě akné. Pokožka je hydratovaná a okamžitě se stává matnou. Den po dni je textura kůže lepší, póry se stávají méně viditelné a produkce mazu je optimalizována. Pravidelným používáním se může snížit zarudnutí často spojené s nečistou pletí. Krém SPF 15 PURIFYING neobsahuje parabeny a oleje. 

Obsahuje:
 • 51 + 3 hyalu complex ™: multi-aktivní biorevitalizační účinky
 • bakuchiol ACN: optimalizuje tvorbu mazu, zpomaluje mikrobiální růst, zklidňuje pokožku
 • probiotický lactobacillus: obnovuje rovnováhu pleti a posiluje zdravou kožní bakteriální flóru, posiluje imunitní systém pokožky, který je schopen obrany proti nežádoucím bakteriím a jiným vnějším vlivům
 • kyselina salicylová: exfoliační a antibakteriální působení
 • exfoliační kyselina mléčná, glykolová a salicylová (exfoliační a anti-bakteriální účinky)
 • probiotika (přírodní fruktany a oligosacharidy získané ze sladu a ovoce): vyživují a chrání prospěšné mikroorganismy, přítomné v ekoflóře pokožky
 • aminokyseliny na bázi síry (methionin a cystein): čistící účinky a vyrovnávání tvorby mazu
 • UVA a UVB filtr: kompletní ochrana proti předčasnému stárnutí pleti vlivem slunečního záření a hyperkeratózou (zesílení struktury kůže v důsledku přítomnosti černých teček, našedlá a bledá pleť)
 • celkem 72 aktivních látek

Linie Purifying ošetřuje pleť mastnou a aknózní a redukuje její nedokonalosti (lesklá T-zóna, rozšířené póry, nečistoty, černé tečky a pupínky, nejednotná struktura apod.), které se nevyskytují jen u mladistvých, ale díky stresu, hormonálním změnám, znečištění ovzduší, dietám a jiným, také u zralých žen. Ošetření obsahují formuli 51 + 3 HYALU COMPLEX TM a bakuchiol ACN komplex z laboratoří RVB SKINLAB. Buněčná bio-revitalizace normalizuje produkci mazu, póry, černé tečky a jiné nedokonalosti dělá méně viditelné, vyhlazuje jizvičky po akné, pleť je bez vad a hladká.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

0
z 0 hodnocení
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty