ROZJASŇUJÍCÍ OČNÍ KRÉM č. 269 30 ml PLATINUM

ROZJASŇUJÍCÍ OČNÍ KRÉM č. 269 30 ml PLATINUM
Rozjasňující oční krém z řady Platinum od Alissa Beauté je určen pro matnou pleť s nerovnoměrnou strukturou, viditelnými póry a mimickými vráskami. Díky obsaženému platinovému prášku získává pokožka zdravý a projasněný vzhled. Aktivní komplex CYTOBIOLTM LUMIN-E je účinnou zbraní v boji proti snížení váčků a tmavých kruhů pod očima.
AKTIVNÍ LÁTKY:
  • Platina
  • CYTOBIOLTM LUMIN-EYE
  • betine
  • ceramidový komplex
  • mandlový olej
  • vitamin E
Momentálně není sklademChci upozornit, až bude zboží naskladněno
724 Kč
Značka: Alissa Beauté
Kód: PAL 269 PT
Linie: PlatinumPopis zbožíRozjasňující anti-age oční krém s platinovým práškem, který dává pokožce zdravý projasňující vzhled. CYTOBIOLTM LUMIN-EYE, vyrobený z extraktu jasanové kůry, organického křemíku a vitaminu B3, napomáhá ke zmírnění tmavých krůhů a váčku pod očima. Mandlový olej společně s vitamínem E zabraňuje vytváření mimických vrásek. Naopak Betaine pomáhá vyhlazovat hloubku vrásek a dodává pokožce hladkost a jemnost a vytváří "hedvábný efekt". Ceramidový komplex obnovuje funkci kožní bariery okolo očí a tím předchází její přecitlivělosti.

Obsah: 30 ml

Návod na použití: Použijte vhodné množství krému na čistou pokožku kolem očí. Doporučujeme aplikaci krému ráno a večer.
O značce Alissa Beauté

Alissa Beauté je italská značka profesionální pleťové a tělové dermo-kosmetiky. Kosmetické produkty Alissa Beauté využívají zcela jedinečných přírodních látek, jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin. Neobsahují parabeny, sulfáty, barviva, minerální oleje ani další látky zatěžující organismus a životní prostředí.

Zobrazit všechny produkty značky Alissa Beauté


PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Alissa Beauté


Zobrazit všechny produkty