30 denní program proti celulitidě

30 denní program proti celulitidě
30denní program pro štíhlejší siluetu a jemnější pleť. Balení obsahuje pěnu proti celulitidě 250 ml a 4 sáčky drenážního krému. Bojuje proti zadržování vody a okamžitě redukuje viditelnost nedostatků na pleti.
  • Balení pěna 250 ml + 4 sáčky
  • Lehce vstřebatelná textura
  • Okamžitý efekt
  • Obsahuje escin a kofein, HD BODYFIT, CELLU trap
Momentálně není sklademChci upozornit, až bude zboží naskladněno
2 228 Kč
Kód: DDP B019
Linie: BodyPopis zboží
30DENNÍ PROGRAM PROTI CELULITIDĚ - Pro štíhlejší siluetu a jemnější pleť. Balení pěna 250 ml + 4 sáčky.

Pěna proti celulitidě s intenzivním účinkem

AKCE: snadno vstřebatelná textura, která usnadňuje průnik aktivních látek a okamžitě redukuje viditelnost nedostatků na pleti, které jsou spojeny s tvorbou celulitidy. Escin a kofein aktivuje mikrocirkulaci, která napomáhá redukovat tukové zásoby. Aktivní látka BODYFIT zabraňuje tvorbě nových tukových buněk.

VÝSLEDEK: jemnější a sjednocená pleť.

Drenážní krém

AKCE: krém s intenzivním účinkem působí proti zadržování vody. Díky lehce vstřebatelné textuře nezanechává stopy na pleti a je jednoduchý na použití. Díky vyváženému termogenickému účinku zahřívá a tím reaktivuje mikrocirkulaci a napomáhá redukovat nadbytečnou vodu a toxiny. Vysoký obsah escinu zvyšuje odolnost kapilár a pomáhá bojovat proti zadržování vody a vzniku nových ložisek postižených celulitidou. Posílený CELLU trap napomáhá znovu vymodelovat siluetu. Čistí pleť od toxinů, dodává elasticitu.

VÝSLEDEK: pleť je po použití jemná, hladká a více kompaktní.
 
 
Nová unikátní tělová řada Body bojuje s nahromaděným tukem a tolik nechtěnou pomerančovou kůží. Dostane tělo do harmonie a navrátí mu křivky. Účinkuje na základě komunikace mezi buňkami a působením přímo v jednotlivých typech tkání. Díky aktivní látce poslední generace HD BODYFIT (spojení glykanu a glaucinu) redukuje množství adipocytů, redukuje objem tukových buněk, především lipidy v adipocytech, bojuje proti zadržování vody, zlepšuje lymfu, redukuje pomerančovou kůži a zpevňuje tkáně. 

Dalšími aktivními látkami jsou Hexapeptid-39, Slim Designer komplex, In-Tense komplex a Vitamin E. Výsledkem je správný tonus pokožky a dobře tvarované tělo.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty