30 denní program proti celulitidě

30 denní program proti celulitidě
30denní program pro štíhlejší siluetu a jemnější pleť. Balení obsahuje pěnu proti celulitidě 250 ml a 4 sáčky drenážního krému. Bojuje proti zadržování vody a okamžitě redukuje viditelnost nedostatků na pleti.
  • Balení pěna 250 ml + 4 sáčky
  • Lehce vstřebatelná textura
  • Okamžitý efekt
  • Obsahuje escin a kofein, HD BODYFIT, CELLU trap
Vyberte si z naší doporučené nabídkyTrvale vyprodáno
2 228 Kč
Kód: DDP B019
Linie: BodyPopis zboží
30DENNÍ PROGRAM PROTI CELULITIDĚ - Pro štíhlejší siluetu a jemnější pleť. Balení pěna 250 ml + 4 sáčky.

Pěna proti celulitidě s intenzivním účinkem

AKCE: snadno vstřebatelná textura, která usnadňuje průnik aktivních látek a okamžitě redukuje viditelnost nedostatků na pleti, které jsou spojeny s tvorbou celulitidy. Escin a kofein aktivuje mikrocirkulaci, která napomáhá redukovat tukové zásoby. Aktivní látka BODYFIT zabraňuje tvorbě nových tukových buněk.

VÝSLEDEK: jemnější a sjednocená pleť.

Drenážní krém

AKCE: krém s intenzivním účinkem působí proti zadržování vody. Díky lehce vstřebatelné textuře nezanechává stopy na pleti a je jednoduchý na použití. Díky vyváženému termogenickému účinku zahřívá a tím reaktivuje mikrocirkulaci a napomáhá redukovat nadbytečnou vodu a toxiny. Vysoký obsah escinu zvyšuje odolnost kapilár a pomáhá bojovat proti zadržování vody a vzniku nových ložisek postižených celulitidou. Posílený CELLU trap napomáhá znovu vymodelovat siluetu. Čistí pleť od toxinů, dodává elasticitu.

VÝSLEDEK: pleť je po použití jemná, hladká a více kompaktní.
 
 
Nová unikátní tělová řada Body bojuje s nahromaděným tukem a tolik nechtěnou pomerančovou kůží. Dostane tělo do harmonie a navrátí mu křivky. Účinkuje na základě komunikace mezi buňkami a působením přímo v jednotlivých typech tkání. Díky aktivní látce poslední generace HD BODYFIT (spojení glykanu a glaucinu) redukuje množství adipocytů, redukuje objem tukových buněk, především lipidy v adipocytech, bojuje proti zadržování vody, zlepšuje lymfu, redukuje pomerančovou kůži a zpevňuje tkáně. 

Dalšími aktivními látkami jsou Hexapeptid-39, Slim Designer komplex, In-Tense komplex a Vitamin E. Výsledkem je správný tonus pokožky a dobře tvarované tělo.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty