Intenzivní projasňující koncentrát Skin Map NEW LIGHT BOOSTER č. 183 | 30 ml

Intenzivní projasňující sérum SKIN MAP eliminuje zarudnutí a tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti, projasňuje a obnovuje její jas a vitalitu.  Doporučuje se také použít pro matnou a špatně okysličenou pleť. Sérum obsahuje olej z muškátové růže, který je velmi šetrný k pleti a rychle se vstřebává.
Zobrazit celý popis zboží

Diego dalla Palma
Specifické aktivní látky:
  • 10% olej z muškátové růže
  • Ascorbyl Tetraisopalmitate 3%
  • Tocopherol 1,5%
  • Chromanol 0,07%
Obsah: 30 ml
Skladem 26.10. u vás
1 401 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 183
Linie:Skin Map
Kategorie:Diego dalla Palma


Výhody


Popis zbožíIntenzivní projasňující sérum viditelně redukuje zarudnutí a tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti a projasňuje ji, obnovuje její vitalitu a jas. Sérum je vhodné také pro matnou, špatně okysličenou pokožku, která ztratila jas v důsledku stresu, únavy nebo jat lag (pásmové nemoc, která se projeví po rychlém překonání několika časových pásem letadlem).
Toto sérum má olejovou texturu.

  • Ascorbyl Tetraisopalmitate 3% - vysoce stabilizovaný a biologický vitamin C, který bojuje proti zarudnutí, tmavnutí skvrn a vráskám
  • Tocopherol 1,5% - vyživuje a chrání pokožku před vnějšími vlivy
  • Chromanol 0,07% - chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů a znečišťujících látek a reguluje produkci melaninu a také viditelně snižuje výskyt tmavých skvrn
  • 10% olej z muškátové růže, který je velmi šetrný k pleti a rychle se vstřebává.

Obsah: 30 ml, lahvička s kapátkem

Linie SKIN MAP (dříve SKIN CODE*) je ultra personalizovaná buněčná bio-revitalizace, která splňuje specifické potřeby každé oblasti obličeje. Protože každá pleť je jedinečná a neustále se vyvíjí a tajemství krásné a zdravé pleti leží v zacíleném osobním kódu. SKIN CODE nabízí řešení pro následující problematiky pleti jako je citlivost, sebum (kožní maz), tonalita, hyper-pigmentovaná dyschromie. Je tedy vhodná pro různé typy pleti.

*
Výrobce Diego dalla Palma produkt přejmenoval kvůli licenčním podmínkám z původního SKIN CODE nově na SKIN MAP, avšak jedná se o totožný produkt!
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme

Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma

Zobrazit všechny produkty