Antioxidační anti-age krém SKIN MAP č. 188 | 50 ml

Antioxidační anti-age krém SKIN MAP č. 188 | 50 ml
Antioxidační anti-age krém ochrání pleť před oxidačním stresem, volnými radikály a poškozením způsobeným vnějšími vlivy. Bojuje se známkami chrono i foto stárnutí a pomáhá chránit mladistvost pleti. Redukuje vrásky a ztrátu tonality. Krém chrání, revitalizuje a regeneruje pokožku a zanechává ji jemnou a vláčnou. Doporučujme použít pro suchou, matnou a unavenou pleť.
Zobrazit celý popis zboží

Diego dalla Palma
Specifické aktivní látky:
 • ROYALACTIN EPI-peptid + glykany
 • karnitin, olej z černého rybízu
 • konopný, arganový, jojobový olej
 • lněný olej, aloe, bisabol
 • bambucké máslo
 • dračí krev 3%
Skladem 3.3. u vás
1 630 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 188
Linie:Skin Map
Kategorie:Diego dalla Palma


Výhody


Popis zbožíAntioxidační anti-age krém z linie SKIN MAP (dříve SKIN CODE*) je bohatý výživný krém, které chrání pleť před oxidačním stresem, volnými radikály a poškozením způsobeným vnějšími vlivy. Bojuje se známkami chrono i foto stárnutí a pomáhá chránit mladistvost pleti, redukuje vrásky a ztrátu tonality a pružnost pleti. Krém chrání, revitalizuje a regeneruje pokožku a zanechává ji jemnou a vláčnou. Vhodné také pro suchou, matnou a unavenou pleť.

 • ROYALACTIN EPI-peptid + glykany
 • karnitin, olej z černého rybízu
 • konopný, arganový, jojobový olej
 • lněný olej, aloe, bisabol
 • bambucké máslo
 • dračí krev 3% - jedná se o pryskyřici, které se říká Sangre de Drago (Dračí krev). Získává se ze stromu Croton lechleri, který roste hluboko v amazonských pralesích. Při naříznutí kůry stromu, vytéká tmavě červená míza a tvar semen stromu připomíná draka.  Tato aktivní látka  posiluje bariérovou funkci pokožky, bojuje se záněty a podporuje detoxikaci buněk
Obsah: 50 ml

Doporučení: Před nanesení krému na obličej doporučujeme jemně promount trochu krému mezi prsty.

ROYALACTIN EPI-peptide - jedná se o inovativní  bio-mimetický peptid, vyvinutý v pokorčilých epigenetických studiích. Má podobné vlastnosti jako „royalactin“, který se nachází v mateří kašičce. Tato aktivní látka urychluje regeneraci epidermu a pomáhá napravit poškození způsobené negativními vnějšími vlivy a nezdravým životním stylem. Mimořádný anti-aging efekt této aktivní látky stimuluje regenerační procesy a zanechává pokožku pevnější a zářivější.

Linie SKIN MAP je ultra personalizovaná buněčná bio-revitalizace, která splňuje specifické potřeby každé oblasti obličeje. Protože každá pleť je jedinečná a neustále se vyvíjí a tajemství krásné a zdravé pleti leží v zacíleném osobním kódu. SKIN CODE nabízí řešení pro následující problematiky pleti jako je citlivost, sebum (kožní maz), tonalita, hyper-pigmentovaná dyschromie. Je tedy vhodná pro různé typy pleti.

* Výrobce Diego dalla Palma produkt přejmenoval kvůli licenčním podmínkám z původního SKIN CODE nově na SKIN MAP, avšak jedná se o totožný produkt!
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


další produkty značky Diego dalla Palma

Zobrazit všechny produkty