Super maska(TM) regenerační anti-age maska - intenzivní péče ICON TIME 1ks

SUPERMASKTM anti-age regenerační maska z řady ICON TIME s obsahem séra na jedno použití obnovuje vitalitu a mládí pleti. Díky dvouvrstvé technologii DOUBLE SKIN POWER MASK dochází k hloubkovému proniknutí účinných látek. Doporučuje se používat spolu s přípravky ICON TIME +40 a+50.
Zobrazit celý popis zboží

Diego dalla Palma
AKTIVNÍ LÁTKY:
  • AGE DELAY komplex
  • no-a.g.e.s peptidy
  • GOLD collagen
  • PLATINUM SKIN-Matrix
  • kyselina hyaluronová
  • glyjany
  • GABA
Skladem pozítří 29.7. u vás
658 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 138
Linie:Icon Time
Kategorie:Diego dalla Palma


Výhody


Popis zbožíSUPERMASKTM Anti-age regenerační maska s obsahem séra na jedno použití. Intenzivní, doplňující péče, která obnovuje vitalitu a mládí pleti během několika minut. Stimuluje produkci nového kolagenu, chrání nosnou strukturu pleti díky synergickému působení komplexu AGE DELAY a no-a.g.e.s. peptidy. Díky dvouvrstvé technologii DOUBLE SKIN POWER MASK dochází k hlubokému proniknutí účinných látek.

Obsah: 1 ks masky 

Doporučeno k použití spolu s produkty řady ICON TIME 40+ a 50+.

AGE DELAY Komplex  je hluboce regenerační komplex, který stimuluje produkci "Klotho", proteinů mládí a snižuje množství "progerinů, stárnoucích proteinů, zpomaluje stárnutí buněk. Reaktibuje životně důležité funkce mladé pleti a stimuluje aktivitu fibroplastů, buněk, které produkují kolagen, elastin a kyselinu hyaluronovou, pro více "zakulacený" a pevnější obličej a pružnější pleť. Spolu s izoflavony, získávanými z červeného máku, je také doporučen pro ženy během nebo před menopauzou, které trpí suchou pletí, ztrátou tonusu a výskytem tmavých skvrn.

No a.g.e.s. peptidy - peptidy, které bojují s vráskami, ochablou pletí a ztrátou tonality.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme

Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma

Zobrazit všechny produkty