Co pro smíšenou pleť - 35 let?


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela kosmetiku Alissa Beauté, můžete mi prosím doporučit krém nebo sérum na smíšenou pleť, věk 35 let, a péči na oční okolí - mám genetické tmavé kruhy pod očima. 

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
 
děkujeme za Váš dotaz z webu beautyonline.cz. Na Vaši pleť bych určitě doporučila řadu od Alissa Beauté Platinum. Platina je minerál, který nejen opticky krásně rozjasní pleť a stáhne póry, ale navíc pomáhá pleti vybudovat ochranný film, který je v případě, že máme rozšířené póry vždy narušen. Platinová řada působí proti jemným vráskám, hydratuje a zklidňuje. V této řadě naleznete Rozjasňující krém, který je díky své lehké textuře ideální na den a Regenerační krém, který se hodí spíše na noc a Rozjasňující oční krém s obsahem Cytobiol Lumin eye, což je aktivní látka vyrobená z kůry jasanu. Cytobiol Lumin eye urychluje mirkocirkulaci, a tak skvěle působí na tmavé kruhy a váčky pod očima, platina navíc opticky ihned oční okolí rozzáří. 
 
Doporučuji vždy pod krém nanášet sérum, v našem případě taktéž z řady Platinum. Rozjasňující sérum se nanáší na pleť každé ráno i večer. Sérum obsahuje komplex Aquaxyl - hydratační složku, která udržuje pleť zdravou, urychluje regeneraci a předchází vzniku vrásek. Díky své textuře proniká hluboko do spodních vrstev a zlepšuje tak strukturu pleti.
 
S pozdravem
 
Jana Škabradová
technoložka 
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?