Jaké přípravky zvolit pro zralou pleť?DOTAZ ZÁKAZNÍKA:


Dobrý den, ráda bych si pořídila pleťový krém pro zralou pleť bez chem. doplňků. Prosím o doporučení. Děkuji.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ TECHNOLOŽKY:

Dobrý den,
 
děkujeme za Váš dotaz z webu beautyonline.cz. Trochu té "chemie" v obou našich značkách Alissa Beauté i Diego Dalla Palma najdeme. Aby byl produkt 100% přírodní, muselo by se jednat např. o čisté oleje nebo másla. Ta ale bohužel na omlazení nejsou dosti efektivní, nehledě na to, že pro pleť je nezbytná nejen lipidická, ale i vodní složka, takže aplikovat si na pleť dlouhodobě pouze olej by mělo za následek dehydrataci. Nicméně kdekoli je obsažena vodní složka, je zapotřebí nějaké konzervace. 
 
Obě naše značky jsou bez zbytečné a alergizující chemie. Např. konzervanty jsou u obou značek voleny nejšetrnější možné, ale jsou tam, protože bez nich by se nedaly produkty uchovávat v koupelně a i při převozu z Itálie do Čech by hrozilo, že se v produktu objeví bakterie nebo plísně, což by pro pleť bylo daleko více škodlivé, než-li konzervanty pohybující se v koncentracích řádově 0,2%. Produkty nesou certifikáty kvality ISO.
 
Obě naše značky jsou bez:
parafínů
sulfátů
parabenů
netestováno na zvířatech
 
Alissa navíc ještě bez silikonů a syntetické parfemace, obaly Diega jsou biologicky odbouratelné (certifikace FSC) a při výrobě bylo šetřeno s vodou (ECOcert).
 
Z Alissy na omlazení mohu doporučit linii Longevity, kde naleznete sérum (aplikuje se ráno i večer) a denní a noční krém. Péči lze doplnit ještě i o jiná koncentrovaná séra Bioactive, která jsou přírodní z 98%. 
 
Od značky Diego Dalla Palma na omlazení určitě doporučím linii Skin Code, konkrétně sérum 3D s vyplňující kyselinou hyaluronovou na den a antioxidačním sérem na noc, v kombinaci s antioxidačním 24hodinovým krémem, který obsahuje dračí krev - velmi regenerační aktivní látku získávanou ze stromu Croton, jehož koruna vypadá jako dračí křídla. Dračí krev se vyrábí z mízy tohoto stromu, která je červená.
 
S pozdravem
 
Jana Škabradová
technoložka 
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?