Články o vlasech

Snažíme se Vám co nejvíce přiblížit problematiku vlasové péče. Každý to známe a většina s tím občas bojujeme. Jedná se o problémy s našimi vlasy. Neposlušné, polámané, suché konečky, nezdravý vzhled, odrosty, šediny, vypadávání vlasů a mnoho dalších nepříjemností s nimi spojenými. Je tedy vhodné vždy vybrat optimální regenerační kúru. V této sekci naleznete jednotlivá témata a doporučení, které Vám usnadní život. V případě odborné péče a konzultace s kadeřníkem, můžete jednoduše vyhledat profi salón ve vašem okolí, pracující se značkou Framesi. Koukněte se na mapu salonů.
Zobrazit celý popis
Jemné vlasy potřebují šetrnou péči a produkty, které je nezatěžují. Které to jsou?
Obnovte vitalitu a krásu suchých vlasů.
Problémy s vlasy ubírají na jejich kráse. Co s tím?
První dojmy z vybraných produktů pro muže.
Jak správně pečovat o mastnou pokožku vlasů?
Co je příčinou vypadávání vlasů a lze tomu zabránit?
Zachovejte si krásné a zdravé vlasy i během chladného období...
Lupy - nepřítel, proti kterému je možné se ubránit.
Které produkty vlasové kosmetiky si zasloužily titul TOP 10 za uplynulý rok 2019?
Obnovte přirozenou krásu a zdraví vlasů s péčí Morphosis Sublimis.
Nová linie Gestil Care a zkušenost jedné naší kolegyně, která popsala svou zkušenost s touto linii. Své vlasy popsala jako dlouhé, mastné...
Padání, řídnutí vlasů se objevuje v každém věku, ať už to jsou ženy nebo muži. Nastíníme možné příčiny vzniku a doporučíme způsoby jak proti tomuto problému bojovat.
Jemnými, zplihlými vlasy trpí mnoho žen... Poradíme vám, jak a čím správně pečovat o tento typ vlasů.
Prohlédně si nové střihy a nechte se inspirovat. Nápadité vizáže dle inspirace Coco Chanel v elegantní kolekci PURE nebo energické střihy kolekce STRONG SEDUCTION.
Přemýšleli jste někdy nad tím, proč po létě jsou vaše vlasy křehké, zplihlé, vysušené, krepaté a celkově bez života?
V tomto díle se zorientujeme v tom, jak je důležité používat styling a finishing a jak jej správně zvolit. Ano, je to druhé základní pravidlo správné péče o vlasy a jejich pokožku. Mohlo by se vám zdá
Správná péče o vlasy se skládá ze tří základních pravidel, které se dělí na další neméně významné dílčí kroky.Vlasy jsou velmi jemná vlákna, kterým v podstatě může uškodit všechno… mytí, česání, kartá
Minule jsem vám popisoval, jak je důležité zvolit správný styling, dnes k tomu mohu přidat jednu příhodu ze života:
123

BEAUTY PORADNA - SVÉMU OBORU ROZUMÍME

Poradíme vám specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky