Články o vlasech

Snažíme se Vám co nejvíce přiblížit problematiku vlasové péče. Každý to známe a většina s tím občas bojujeme. Jedná se o problémy s našimi vlasy. Neposlušné, polámané, suché konečky, nezdravý vzhled, odrosty, šediny, vypadávání vlasů a mnoho dalších nepříjemností s nimi spojenými. Je tedy vhodné vždy vybrat optimální regenerační kúru. V této sekci naleznete jednotlivá témata a doporučení, které Vám usnadní život. V případě odborné péče a konzultace s kadeřníkem, můžete jednoduše vyhledat profi salón ve vašem okolí, pracující se značkou Framesi. Koukněte se na mapu salonů.
Zobrazit celý popis
Co taková změna barvy vlasů obnáší?
Jakou péči dopřát citlivé vlasové pokožce?
Jemné vlasy potřebují šetrnou péči a produkty, které je nezatěžují. Které to jsou?
Obnovte vitalitu a krásu suchých vlasů.
Problémy s vlasy ubírají na jejich kráse. Co s tím?
První dojmy z vybraných produktů pro muže.
Jak správně pečovat o mastnou pokožku vlasů?
Co je příčinou vypadávání vlasů a lze tomu zabránit?
Zachovejte si krásné a zdravé vlasy i během chladného období...
Lupy - nepřítel, proti kterému je možné se ubránit.
Které produkty vlasové kosmetiky si zasloužily titul TOP 10 za uplynulý rok 2019?
Obnovte přirozenou krásu a zdraví vlasů s péčí Morphosis Sublimis.
Nová linie Gestil Care a zkušenost jedné naší kolegyně, která popsala svou zkušenost s touto linii. Své vlasy popsala jako dlouhé, mastné...
Padání, řídnutí vlasů se objevuje v každém věku, ať už to jsou ženy nebo muži. Nastíníme možné příčiny vzniku a doporučíme způsoby jak proti tomuto problému bojovat.
Jemnými, zplihlými vlasy trpí mnoho žen... Poradíme vám, jak a čím správně pečovat o tento typ vlasů.
Prohlédně si nové střihy a nechte se inspirovat. Nápadité vizáže dle inspirace Coco Chanel v elegantní kolekci PURE nebo energické střihy kolekce STRONG SEDUCTION.
Přemýšleli jste někdy nad tím, proč po létě jsou vaše vlasy křehké, zplihlé, vysušené, krepaté a celkově bez života?
V tomto díle se zorientujeme v tom, jak je důležité používat styling a finishing a jak jej správně zvolit. Ano, je to druhé základní pravidlo správné péče o vlasy a jejich pokožku. Mohlo by se vám zdá
123

BEAUTY PORADNA - SVÉMU OBORU ROZUMÍME

Poradíme vám specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky